Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
ankietowy

mieszkania w krakowie

Recommended Posts

Witam

Natknąłem się na stronę https://superkrak.com.pl/, zawiera wiele ciekawych artykułów oraz porad dotyczących mieszkań i osiedli w Krakowie.

Na stronie tej można znaleźć wiele przydatnych informacji oraz przegląd ofert mieszkaniowych w różnych częściach miasta, co może być szczególnie pomocne dla osób poszukujących nowego lokum.

Zachęcam do odwiedzenia tej strony i zapoznania się z jej zawartością. Jestem przekonany, że każdy znajdzie tam coś interesującego i wartościowego.
Pozdrawiam! 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam fakt posiadania mieszkania jest bardzo ciekawą opcją i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć dokładnie jak de facto można je w miarę szybko sprzedać. W takich momentach na pewno podjęcie współpracy ze skupem nieruchomości https://kupujemym.pl/ będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja jestem zdania, że takie opcje rzeczywiście bardzo fajnie jest znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ale tańsze już pewnie nie będą więc ja jednak myślę o zakupie mieszkania na osiedlu Strefa Cegielnia, nieco tańszego jak na Kraków ale w spokojnej okolicy gdzie wokół jest sporo fajnych terenów na rower

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy miałeś natomiast okazję zapoznać się z ofertą mieszkań na wynajem instytucjonalny https://krakow.mdr.pl/ ? Może to być ciekawa opcja dla oso, które nie mają wkładu własnego na mieszkanie, czy zdolności kredytowej, ponieważ mieszkania są objęte dopłatami do czynszu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×