Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam tego banku, kiepska oferta jesli chodzi o kredyty hipoteczne, wysokie marże, wysokie oprocentowanie, niejasno sformułowane umowy. W dodatku dowiedzieć sie od nich czegoś, to nie dość że trzeba wystać swoje w koleje, to jeszcze zostanie się obsłużonym z wielką "łaską". Zupełnie nie rozumiem, dlaczego tak wiele osób współpracuje z Nordea, dla mnie to bardzo niski standard. Chcesz kredyt, a wciskają ci jakieś OFE, ubezpieczenie i bóg wie co jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To witam w klubie. Ja niestety miałam tam konto jakieś dwa lata. Co przychodziłam do oddziału, to widziałam nowe twarze, nie wiem czy zatrudniali ludzi na staże i potem wyrzucali, czy taka tam rotacja. Dość powiedzieć, że ci ludzie zachowywali się, jak gdyby byli pierwszy dzień w pracy. Spory minus jest też taki, że Nordea za wszystko chce pieniądze, polecenie zapłaty - płać, zlecenie stałe - płać, wypłata w oddziale - płać. A jak się już z czymś spóżnisz, czegoś nie dopatrzysz, to na pewno szybciutki wypiszą monit za który słono skasują. W tym są akurat najlepsi w swojej klasie. Szkoda na nich zachodu, nie wiem dlaczego oni są dość wysoko w różnych rankingach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

potwierdzam, duza rotacja personelu ,ktory jest nie doinformowany!!!!nie zyczliwy!!!robiacy laske ,ze sie do nich przyszlo!!!. Mam kredyt hipoteczny i bardzo zaluje ,ze  wzielam go w Nordea. Po ponad 3 latach bank wyslalal mi upomnienie ,ze nie wywiazuje sie z umowy m.in za to ,ze nie mialam karty kredytowej (nie wydali mi jej).Teraz na gwalt chca ,zebym wziela karte, czyli bede miala  dodatkowe koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×