Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Mniejsza1999

Kurs prawa jazdy

Rekomendowane odpowiedzi


Jeżeli chcecie zapisać się na kurs prawa jazdy w Warszawie i szukacie szkoły z wysoką zdawalnością oraz atrakcyjnymi cenami, to polecam https://www.automobilklubpolski.pl/cennik-osk-2/ Mają zajęcia na płycie poślizgowej i symulator dachowania oraz doświadczoną kadrę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam kurs w szkole Zdaj Prawko w Poznaniu. Polecam bo nawet jeśli nigdy wcześniej nie siedziało się za kierownicą samochodu to nie ma problemów z tym, by wszystkiego się nauczyć. Szkoła ma doskonałych instruktorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurs na prawo jazdy jest bardzo ważny, ponieważ nie tylko przygotowuje nas do egzaminu, ale też w ten sposób uczymy się wszystkich zachowań na drodze oraz właściwego prowadzenia pojazdu. Warto dokładnie przejrzeć szkoły nauki jazdy w okolicy. Jeśli poszukujecie szkoły w Trójmieście, to myślę, że ELKA SCHOOL może się sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×