Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
malinka

PKO kredyt hipoteczny

Recommended Posts

Cześć,

szukam informacji na temat kredytu hipotecznego w PKO, Czy ktoś mial doświadczenie z tym bankiem? Chodzi mi głównie o czas rozpatrzenia wniosku kredytowego, a także możliwość - bez dodatkowych oplat spłacenia kredytu wcześniej. Czy to prawda, że w PKO mozna też wliczyć przy okazji badania zdolności kredytowej zyski z wynajmu mieszkania, które chce się kupić z pomocą ich kredytu, a póżniej w części wynająć? Zamierzam kupić 4-pokojowe mieszkanie, a 3 pokoje wynająć, by zyski z wynajmu pokrywały mi ratę kredytu. Najiperw jednak ktoś musi mi dać kredyt na takie mieszkanie, około 200 tysięcy złotych. Ktoś pomoże?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj  kalkulatorkredytugotowkowego.pl co prawda możesz wyliczyć sobie ile będzie wynosiła rata kredytu, ale po wypełnieniu wniosku, który nic nie kosztuje skontaktuje się z Tobą konsultant i z pewnością odpowie na każde pytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to znaczy "trzeba najpierw wpłacić tam kilka stówek"? Chodzi Ci o warunek wcześniejszego posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego z zadeklarowaniem przelewu środków własnych? Przecież kredyt hipoteczny PKO dostępny jest dla wszystkich, nawet tych co nie posiadają w PKO BP rachunku. Inaczej nie mieliby prawie 40% udziału w runku hipotecznym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×