Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
malinka

PKO kredyt hipoteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam informacji na temat kredytu hipotecznego w PKO, Czy ktoś mial doświadczenie z tym bankiem? Chodzi mi głównie o czas rozpatrzenia wniosku kredytowego, a także możliwość - bez dodatkowych oplat spłacenia kredytu wcześniej. Czy to prawda, że w PKO mozna też wliczyć przy okazji badania zdolności kredytowej zyski z wynajmu mieszkania, które chce się kupić z pomocą ich kredytu, a póżniej w części wynająć? Zamierzam kupić 4-pokojowe mieszkanie, a 3 pokoje wynająć, by zyski z wynajmu pokrywały mi ratę kredytu. Najiperw jednak ktoś musi mi dać kredyt na takie mieszkanie, około 200 tysięcy złotych. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj  kalkulatorkredytugotowkowego.pl co prawda możesz wyliczyć sobie ile będzie wynosiła rata kredytu, ale po wypełnieniu wniosku, który nic nie kosztuje skontaktuje się z Tobą konsultant i z pewnością odpowie na każde pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "trzeba najpierw wpłacić tam kilka stówek"? Chodzi Ci o warunek wcześniejszego posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego z zadeklarowaniem przelewu środków własnych? Przecież kredyt hipoteczny PKO dostępny jest dla wszystkich, nawet tych co nie posiadają w PKO BP rachunku. Inaczej nie mieliby prawie 40% udziału w runku hipotecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×