Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
scremin

Wiadomości ze świata

Recommended Posts

Wiadomości ze świata polityki, reportaże środowiskowe, apele społeczne i drastyczne obrazy, w które obfitują przekazy telewizyjne i prasowe, bombardują nie tylko zmysły, ale i na długo odkładają się w naszym organizmie. Nawet, gdy wydaje nam się, że tematy przedstawiane w newsach nas nie dotykają, są dalekie od naszego życia i realiów, podświadomie wślizgują się do naszego układu nerwowego. A co sądzicie Wy? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z tym co piszesz! Mnie często poruszają wiadomości, które czytam. Mimo to, staram się być i tak na bieżąco. Lubię wiedzieć, co się dzieje w Polsce i na świecie. Najczęściej czytam wiadomości z mojego lokalnego podwórka. Sama pochodzę z Gdańska i lubię zaglądać w poszukiwaniu informacji na Wiadomości Gdańsk - https://gdansk-wiadomosci.pl/. A wy jakiego typu wiadomości czytacie najczęściej? Mój ojciec najczęściej zagląda na portale informacyjne z wiadomościami ze świata polityki. Mnie to trochę nudzi. A wy co o tym myślicie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×