Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
scremin

Wiadomości?

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad połowa Polaków dziennie poświęca od 15 do 45 minut na czytanie informacji. Najczęściej szukają ich w internecie. Robi tak 83 proc. respondentów. 30 proc. szuka wiadomości w codziennej prasie, a 21 proc. w tygodnikach i miesięcznikach. A Wy? Czytacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak! Uwielbiam być na bieżąco. Interesują mnie wiadomości ogólnoświatowe, ale również te ogólnopolskie, czy ze świata sportu. W dodatku lubię zagłębiać się w wiadomości lokalne. Przez to, że jestem z Rzeszowa zdarza mi się czytać Wiadomości Rzeszów - https://rzeszow-wiadomosci.pl/. To taki lokalny portal informacyjny z wiadomościami z Rzeszowa. A czy wy czytacie portale informacyjne o charakterze lokalnym? Ja lubię na nich poczytać newsy i sprawdzić pogodę. Staram się to robić codziennie, jeśli nie zapomnę. A czy wy znacie jeszcze jakieś inne portale informacyjne z wiadomościami? Możecie takowe polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam czytać portale informacyjne i portale z wiadomościami ze świata gwiazd. Najbardziej interesują mnie newsy na temat kina i plotki ze świata aktorów i gwiazd kina. Ostatnio natrafiłam na ciekawy artykuł na temat Clinta Eastwooda na temat najlepszych filmów z jego udziałem - https://zamosc.tv/aktualnosci/21299-clint-eastwood-poznaj-najlepsze-filmy-z-jego-udzialem/. Jeśli interesujecie się filmami, to może ten artykuł również was zaciekawi. Poza tym, co sądzicie o tym aktorze? Lubicie go? Znacie filmy, w których grał? Koniecznie dajcie znać! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×