Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
scremin

Wiadomości?

Recommended Posts

Ponad połowa Polaków dziennie poświęca od 15 do 45 minut na czytanie informacji. Najczęściej szukają ich w internecie. Robi tak 83 proc. respondentów. 30 proc. szuka wiadomości w codziennej prasie, a 21 proc. w tygodnikach i miesięcznikach. A Wy? Czytacie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że tak! Uwielbiam być na bieżąco. Interesują mnie wiadomości ogólnoświatowe, ale również te ogólnopolskie, czy ze świata sportu. W dodatku lubię zagłębiać się w wiadomości lokalne. Przez to, że jestem z Rzeszowa zdarza mi się czytać Wiadomości Rzeszów - https://rzeszow-wiadomosci.pl/. To taki lokalny portal informacyjny z wiadomościami z Rzeszowa. A czy wy czytacie portale informacyjne o charakterze lokalnym? Ja lubię na nich poczytać newsy i sprawdzić pogodę. Staram się to robić codziennie, jeśli nie zapomnę. A czy wy znacie jeszcze jakieś inne portale informacyjne z wiadomościami? Możecie takowe polecić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×