Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
annitra

sitodruk

Recommended Posts

Część wszystkim! Czy wiecie może czym jest sitodruk? Ja muszę przyznać, że dopiero wczoraj, szukając firmy, która nadrukuje logo mojej firmy na koszulki, trafiłam na stronę: https://www.drukarniaonline.pl/page/sitodruk-zastosowanie-wlasciwosci , z której się dowiedziałam, że coś takiego w ogóle jest :D. Trochę zgłębiłam temat, dowiedziałam się co to jest i zdecydowałam, że ta metoda będzie chyba najlepsza. Dla ścisłości - potrzebuję nadrukować logo restauracji na 35 koszulkach i zależy mi na wysokiej jakości, bo jak wiadomo takie rzeczy często są prane i narażone na zniszczenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na samych technikach druku ja się raczej nie skupiałam ale chcę powiedzieć, ze dla mnie bardzo ważną sprawą było to aby wiedzieć również która koszulka z nadrukiem będzie tą najlepszą opcją. W każdym razie udało mi się znaleźć bardzo ciekawe opcje w https://mediadesign.pl/koszulki-z-logo i wiem, że jest to oczywiście również bardzo fajny gadżet reklamowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli jesteś pasjonatem sitodruku lub pracujesz w branży reklamowej, to koniecznie sprawdź artykuł na https://rpfb.pl/nowe-trendy-w-sitodruku-innowacje-i-technologiczne-postepy/ o nowych trendach w sitodruku. Dowiesz się, jak zaawansowane technologie rewolucjonizują ten obszar, umożliwiając precyzyjne i złożone wzory na różnorodnych materiałach. Poznaj inspirujące historie sukcesu i bądź na fali nowoczesnych rozwiązań!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×