Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
toczan

Wynajem oświetlenia

Question

Organizowaliście kiedyś dużą imprezę? Mamy dźwięk, ale brakuje nam rozwiązań w zakresie oświetlenia. Jak proponujecie do tego podejść? Myślimy o tym - cma.pl/wypozyczalnia/wynajem-oswietlenia/ Oferta wygląda jakościowo, ale czy na pewno to jest dobry kierunek? Jak to oceniacie ze swojej perspektywy? Widzicie w opisie coś interesującego? Wiadomo - zależy nam przede wszystkim na jakości. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Akurat ja raczej jeszcze niegdy nie korzystałem z takich rozwiązań ale jestem za to zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak właściwie należy wybrać paski LED do danego pomieszczenia. Na całe szczęście fajnie o tym napisano w https://debowetarasy.pl/jak-dobrze-wybrac-paski-led-do-pomieszczenia/ i wiem, że te sprawy dobrze jest znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Kiedy jeszcze mówimy cały czas o różnego rodzaju sprawach związanych z oświetleniem to zastanawiam się czy kiedykolwiek słyszeliście również o lampach targowych. W każdym razie jak dla mnie to przede wszystkim firma http://www.taniediody.pl/ właśnie w takich rozwiązaniach się specjalizuje i myślę, że dobrze jest o tym wiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×