Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
JacekMol

Drzwi do domu Drutex?

Recommended Posts

Zastanawiamy się nad jakie drzwi zewnętrzne warto będzie postawić w naszym nowym domu i chciałbym zapytać Was, co możecie powiedzieć mi na temat stolarki marki Drutex? Zależy mi zarówno na dość przystępnej cenie, idealnie dobraną wersją kolorystyczną oraz optymalnych parametrach izolacyjnych.  Co możecie mi w tym zakresie powiedzieć, będę ogromne wdzięczny za wszystkie konkrety!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli drzwi zewnętrzne to na pewno o dobrej izolacji, z porządnym zamkiem i zabezpieczeniem przed wyważeniem. My rozważaliśmy wersje PCV, albo aluminiowe i wygrała opcja numer dwa w wersji MB-70HI ma zasuwnice automatyczną trzypunktową MACO i 3 zawiasy z aluminium. Jesteśmy zadowoleni, u nas zamontowane rok temu i wyboru nie żałujemy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podzielam ogólnie opinię poprzednika, drutex ma bardzo ładne drzwi zewnętrzne z dobrymi parametrami izolacyjnymi. Ogólnie plusem jest właśnie szeroka paleta dostępnych wersji kolorystycznych, aby je jak najlepiej dopasować do dachu i elewacji. Ja mam ich drzwi pcv i tak samo okna z roletami zewnętrznymi. Czy bym je wymienił po tym czasie użytkowania? Na pewno nie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

My długo się nie zastanawialiśmy bo mieliśmy pozytywną opinię na temat producenta drutex i też wybraliśmy teraz Iglo Energy z dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Wykorzystali w nich 7-komorowe profile ramy i 5-komorowe profile skrzydła oraz porządna zasuwnica automatyczna trzypunktowa. U nich jest duża możliwość dopasowania koloru i patrząc na parametry izolacyjne też trudno mieć do nich jakieś zastrzeżenia. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się bardzo podobają drzwi Iglo 5 popytaliśmy w kilku firmach zajmujących się zamówieniem i montażem oraz wśród znajomych i akurat Drutex sobie chwalili, dlatego trudno było już nie podjąć konkretnej decyzji w tym zakresie. Jednocześnie bardzo ładnie dopasowane szyby, porządne okucia i idealnie dopasowane profile wykonane bez zastrzeżeń, skrzydło bardzo gładko chodzi no i co najważniejsze są po prostu szczelne. Dlatego myślę, że tutaj po prostu się nie zawiedziesz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co sądzicie o samozamykaczach drzwiowych tj. te https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/kategoria/107/akcesoria-do-drzwi-odboje-wkladki-samozamykacze/strona-1.html? Dzięki automatycznemu zamykaniu drzwi nie musimy obawiać się o straty ciepła. To ważne zwłaszcza w okresie jesieni i zimy. Drzwi nie są uchylone dłużej, niż jest to konieczne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×