Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
annitra

Jaką wiatę wybrać?

Recommended Posts

Witajcie, nie udało mi się znaleźć wątku podobnego tematycznie na tym forum dlatego zdecydowałam się założyć zupełnie nowy. Potrzebuję stworzyć przy swoim domu miejsce idealne jako osłona dla dwóch samochodów i motocykla. Nie chciałam żeby był to całkowicie zabudowany garaż, więc wydaje mi się, że dobrze może sprawdzić się wiata. Za wiatą znalazło by się malutkie pomieszczenie na narzędzia i inne tego typu rzeczy. Na stronie: https://domki-sodas.pl/69-wiaty znalazłam kilka ciekawych propozycji w tej kategorii. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać coś odpowiedniego. Jeżeli macie jakieś swoje sprawdzone rozwiązania to koniecznie dajcie znać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie wolelibyście postawić garażu blaszanego? Taki garaż jest o wiele bardziej praktyczny niż wiata. Zerknijcie na garaże od firmy https://www.garaze-blaszane.eu/ . To producent nowoczesnych garaży z blachy. Taki garaż może mieć dowolną wielkość i konfigurację, można też zrobić taką opcję, że do garażu z boku dołączona jest wiata. My tak mamy i sprawdza się to super. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lepiej postawić garaż? Ja wiem, że jest to większa inwestycja, ale na pewno bardziej opłacalna. A garaże mogą teraz naprawdę dobrze wyglądać. Przykładowo zerknijcie na ofertę https://pl.taurustal.com/oferta/garaze-blaszane/garaze-drewnopodobne/ i ich garaże drewnopodobne. Do nowoczesnego budownictwa na pewno będą przepięknie pasować. W tej konkretnej firmie macie fajny wybór.

Edited by oli9944

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×