Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Również poszukuje usług z zakresu blacharstwa samochodowego. Blacharstwo polega tu na realizacji usług na rzecz klientów, którzy doznali uszkodzenia samochodu. Liczy się kunszt i odpowiednie umiejętności techniczne, by z jednej strony nie zniszczyć pojazdu, a z drugiej zrealizować usługi na najwyższym poziomie. Znalazłam wiele poleceń w sieci tego miejsca https://www.compet.pl/uslugi/blacharstwo-samochodowe korzystaliście? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mnie właśnie też spotkała mała awaria w samochodzie i teraz szukam jakiegoś serwisu Hyundai w Lublinie, ewentualnie w okolicy. Najlepiej jakby to był serwis autoryzowany. Znalazłam taką stronę: https://www.energozam.pl/page/55/serwis.html i chyba właśnie o coś takiego mi chodziło. Czy ktoś może korzystał z usług tego serwisu i może się coś więcej wypowiedzieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawe opinie w jak ważnym temacie. Niestety mamy w kraju taką mentalność, że kierowcy niechętnie wybierają się na regularne przeglądy. W dłuższej perspektywie czasu to tylko zwiększające się koszty naprawy bo jednak od drobnego elementu może popsuć się coś poważniejszego. Poza tym to zmniejszające się nasze bezpieczeństwo podczas jazdy, a nasze zdrowie jest bezcenne. W kwestii wyboru warsztatu to jednak większe sieci cieszą się popularnością. Najlepszym tego przykładem jest Motrio - https://www.motrio.pl/serwisy/akumulator gdzie znajdziemy pełen asortyment usług oraz profesjonalne podejście do każdej naprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×