Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Elfweard

Kredyt gotówkowy na remont

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Potrzebuję porady i mam kilka pytanek.

Chcąc wziąć kredyt około 70tysięcy na remont jakie są procedury? A mianowicie czy potrzebny jest jakiś wkład własny jak przy hipotecznym , zabezpieczenie?

Czy do jakiejś kwoty mogę brać kredyt bez rozliczania się jak przy hipotecznym?

Czyli wziąć z 70tysięcy na remont i od razu z 20więcej na nowsze auto czy to trzeba brać osobne wtedy?

No i ostatnie. Czy przy takim kredycie samemu chodzi się do banków i pyta o ofertę czy jednak lepiej uderzyć do jakiegoś doradcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kredyt hipoteczny na remont, to trzeba będzie się rozliczyć - będzie inspekcja z banku lub trzeba będzie wysłać zdjęcia. Można wziąć pożyczkę hipoteczną - wtedy jest drożej, ale środki przeznaczane na cel dowolny, więc rozliczać się nie trzeba.

Najprostszym rozwiązaniem będzie tutaj jednak kredyt gotówkowy:

środki na cel dowolny

szybka procedura

nie trzeba się rozliczać....

Porównaj sobie jednak oprocentowanie w poszczególnych bankach, bo różnice mogą być tutaj bardzo znaczne. Aktualnie korzystny kredyt gotówkowy jest w ofercie Getin Bank.  Oprocentowanie w skali roku to 8,3%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze sprawdzić ranking kredytów gotówkowych, chociażby w porównywarce finansowej - https://asystentfinansowy.pl/kredyt-gotowkowy/, tam znajdziesz właśnie informacje na temat oprocentowania, RRSO i prowizji w danych bankach. Myślę, że to będzie dobry punkt wyjścia do znalezienia najkorzystniejszej oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×