Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Gość Mateusz

Każda pomoc się liczy..

Pytanie

Gość Mateusz

Witam.. Piszę tutaj z tego względu że nie wiem gdzie mógłbym się zwrócić o pomoc.. 

Mam 23 lata, w roku 2021 popadłem w poważne finansowe problemy, tak na prawdę na własne życzenie. 

Nie będę się długo rozpisywać. 

Wykończył mnie hazard.. 

Nigdy nie myślałem że i mnie to dopadnie, myślałem że jestem silniejszy.. Jednak upadłem.. Jest mi źle, każdy dzień zaczynam ze świadomością że mogłem zapewnić sobie lepszą przyszłość na najbliższe lata..a zostałem z długami.. Zawierałem kredyty gotówkowe, chwilówki, potem był kredyt konsolidacyjny i tak przez rok mój dług urósł niemal do 99 tys zł.. 

Nie wiem gdzie szukać pomocy, przed rodziną wstyd się przyznać że mogłem tyle przetracić.. 

Odciąłem się od hazardu niestety gdy było już za późno.. Każdy dzień jest walką i się nie poddaje mimo wszystko, wiem że jestem jeszcze młody i spłacę kiedyś to wszystko bo nie mam innego wyjścia. Nie ukrywam że pojawiały się myśli żeby odejść z tego świata ale je pokonałem. Tak po prostu nie można..myśl że zostawił bym rodzinie tak potężne problemy pokonała myśli samobójcze, kocham ich i nigdy im tego nie zrobię.. Chciałbym móc cofnąć czas... Nie da się.. 

Planuje teraz wyjazd za granicę by móc szybciej spłacać zobowiązania i jakoś żyć. Proszę o pomoc w spłacie kredytów.. Wiem że internet ma wielką moc.. A mocą jesteście właśnie wy.. Jest mi wstyd.. Gdyby ktoś chciał porozmawiać lub mnie wesprzeć choć kilkoma groszami zostawiam kontakt na email.. 

 

Trzymajcie kciuki w tej trudnej drodze.. 

Pozdrawiam i niech to będzie dla was przestroga. 

Nie ma nic gorszego niż hazard i wiara we wielką wygraną.. 

 

Kontakt bartasss44@gmail.com 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może poszukaj pomocy na jakiś stronach z darmowymi ogłoszeniami? Jakaś dodatkowa praca, jakiś drugi etat? Może jakaś pomoc prawna dzięki temu się znajdzie? Ja korzystam z tej strony z ogłoszeniami https://www.bazos.pl/ więc mogę Ci ją polecić. Możesz znaleźć dzięki takim stroną pomoc, może i znajdzie się jakaś dobra dusza, która Cię wesprze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×