Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
miriam

Zakup smartfona

Recommended Posts

Obecny model telefonu mi się znudził i poszukuję jakiejś nowości... Co myślicie o składanych smartfonach? Zaciekawił mnie konkretnie Samsung Galaxy Z Flip 4 - https://ceo.com.pl/wyjatkowy-skladany-smartfon-samsung-galaxy-z-flip-4-98270. Według mnie wygląda on dość innowacyjnie. Tylko ciekawy jestem, czy jest on również praktyczny w użytkowaniu. Jak myślicie? Czy ktoś z was może posiada akurat ten model Samsunga i chciałby się podzielić tutaj jakąś opinią na jego temat? Czy to prawda, że ma on bardzo dobry aparat? Zależy mi na robieniu dobrej jakości zdjęć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co sądzicie o kupieniu iPhona? W sieci znalazłam te porady - https://noizz.pl/lifestyle/iphone-15-czy-iphone-15-pro-ktory-smartfon-wybrac/bzqb7d1. Duża różnica pomiędzy modelem podstawowym iPhone’a 15 a modelem z serii Pro to kwestia wyświetlacza. iPhone 15 i 15 Plus oferuje częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 60 Hz, z kolei w wersji 15 Pro oraz 15 Pro Max zastosowano odświeżanie 120 Hz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Składane smartfony marki Samsung to wielofunkcyjne urządzenia, które zapewniają maksymalną wygodę użytkowania. Doskonałe parametry techniczne, atrakcyjny design i mnogość funkcji sprawiają, że mogą z nich wygodnie korzystać zarówno osoby ceniące sobie zaawansowane rozwiązania technologiczne, jak i użytkownicy poszukujący urządzeń łączących w sobie funkcje telefonu i tabletu.
 

 

_________________________________

Jaki Samsung Galaxy wybrać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×