Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
saver

ROR w mBanku

Rekomendowane odpowiedzi

RoR w mBank:

- fajny intuicyjny system,

- historia rachunku dostępna od początku posiadania rachunku,

Przykładowo w BZ WBK masz dostęp tylko za ostatnie 12 miesięcy  :)

- tani w utrzymaniu: brak opłat za przelewy, 

- mało zobowiązujący, brak wpływów od pracodawców,  

- nie wymusza na Ciebie zmian haseł (te co ustalisz na początku obowiązują aż do zamknięcia),

- wiele spraw możesz załatwić z poziomu platformy internetowej,

- mało placówek (głównie zlokalizowane w większych miastach),

- po 6 miesiącach mają dla Ciebie propozycję karty kredytowej, linii obrotowej :)))

- przy lepszych kontach wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą za darmo,

- jeżeli wyjeżdżasz za granicę to za 30 PLN (jednorazowa opłata roczna) może być Ci wydana karta płatnicza w obcej walucie, 

Wpłacisz sobie na nią: dolary, euro, CHF, inne, po czym bezpośrednio płacisz za granicą kartą bez ryzyka walutowego i spreadów. No i wypłacasz gotówkę z bankomatów bez prowizji :)))

Bardzo dobry sposób dla osób często odwiedzające obce kraje. Swego czasu to kalkulowałem i jeżeli min 2 razy jedziesz na narty/ wakacje/ wyjazd to już Ci się ta opcja będzie opłacać,

- mBank to również mSaver, fajna możliwość mimowolnego odkładania środków na koncie oszczędnościowym.

 

Ważne:

- Jeżeli w przyszłości planujesz wzięcie kredytu hipotecznego - to mBank mimo, że ma dobre warunki cenowe to możesz mieć większy problem z otrzymaniem w tym konkretnym banku niż jakbyś był nowym "obcym" Klientem ;)

- jeżeli będą do Ciebie zbyt często dzwonić to skontaktuj się z bankiem i odwołaj zgodę marketingową,

- jak bedziesz brać kredyty konsumpcyjne to wybierz wariant bez ubezpieczeń (będziesz mniej płacić). Oczywiście pracownicy banku będą cię zachęcać do wariantu z ubezpieczeniami:)

- poczytaj sobie o kontach nim cokolwiek podpiszesz ;)

patrz strona mbank.pl/indywidualny/konta/

 

Pozdrawiam
Adam Paczos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ekonto i jestem klientem mbanku od 2004 roku. Właśnie sobie zdałem sprawę z tego jaki to kawał czasu:). Czy jestem zadowolony ? Obecnie nie. Bank wprowadza nowe "udogodnienia " dal klientów. Na przykład od nowego roku za wypłatę w bankomatach nawet tego banku poniżej kwoty 100 zł muszę zapłacić 5 zł opłaty manipulacyjnej. Nie wiem czy w innych bankach coś takiego jest ale to mnie wkurzyło. Dlaczego nie zmienię? Z przyzwyczajenia albo z lenistwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×