Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Mniejsza1999

Sprzęt gastronomiczny

Recommended Posts

Szukasz miejsca, w którym kupisz lub wynajmiesz dobry sprzęt gastronomiczny?
Jeśli tak, to polecam ofertę fimr gastrorent.pl :)
Mają bardzo duży wybór takich sprzętów jak maszyny do popcornu, urządzenia do waty cukrowej, maszyny do granity oraz urządzenia do spiralek ziemniaczanych :)
Sprawdźcie sami ofertę mają bardzo dobre ceny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W restauracji trzeba wybrać nie tylko sprzęt, ale też dostawców. Po dostawy świeżego oleju można zgłosić się do https://trafinoil.pl/ . Nie będziecie musieli sami kontrolować dostaw, bo oni się tym zajmą. Poza tym odbierają zużyty olej, także kolejny problem z głowy. Jeśli będziecie potrzebowali beczek do zużytego oleju, to je udostępniają za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzęt gastronomiczny to jedno, ale ważne jest też odpowiednie pakowanie żywności. Nie da się ukryć, że świeża żywność to podstawa działania wszelkiej gastronomii. Bardzo podoba mi się oferta https://sklep.grala.com.pl/folie/rekawy-tunele-foliowe/rekawy-tunele-foliowe-ldpe/. Fajnie gdy można w jednym miejscu zamówić wszystko, co jest niezbędne w prowadzeniu biznesu. To ogromne ułatwienie i jednocześnie oszczędność czasu. Bardzo sobie chwalę takie rozwiązania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Winterhalter - przynajmniej jeśli chodzi o zmywarki. Na pewno nie ładujcie się w niskiej jakości, kiepskie sprzęty, bo to jest gwarancja problemów. Nie bierzcie sprzętów typowo domowych. Tutaj potrzebujecie jakościowych rozwiązań i to jest najważniejsze. Jako pierwszą zmywarkę kupiliśmy sprzęt z dolnej półki - wielokrotnie musieliśmy problem z nadążeniem z obsługą, bo akurat zmywarka padła, zablokowała się albo wyjechaliśmy brudne rzeczy. A przy Winterhalter mamy nie tylko zawsze jakość, ale teraz realną oszczędność na eksploatacji - małe życie prądu, wody czy chemii i to jest naprawdę szybko zauważalne w kosztach. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×