Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Mniejsza1999

Sprzęt gastronomiczny

Recommended Posts

Szukasz miejsca, w którym kupisz lub wynajmiesz dobry sprzęt gastronomiczny?
Jeśli tak, to polecam ofertę fimr gastrorent.pl :)
Mają bardzo duży wybór takich sprzętów jak maszyny do popcornu, urządzenia do waty cukrowej, maszyny do granity oraz urządzenia do spiralek ziemniaczanych :)
Sprawdźcie sami ofertę mają bardzo dobre ceny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W restauracji trzeba wybrać nie tylko sprzęt, ale też dostawców. Po dostawy świeżego oleju można zgłosić się do https://trafinoil.pl/ . Nie będziecie musieli sami kontrolować dostaw, bo oni się tym zajmą. Poza tym odbierają zużyty olej, także kolejny problem z głowy. Jeśli będziecie potrzebowali beczek do zużytego oleju, to je udostępniają za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzęt gastronomiczny to jedno, ale ważne jest też odpowiednie pakowanie żywności. Nie da się ukryć, że świeża żywność to podstawa działania wszelkiej gastronomii. Bardzo podoba mi się oferta https://sklep.grala.com.pl/folie/rekawy-tunele-foliowe/rekawy-tunele-foliowe-ldpe/. Fajnie gdy można w jednym miejscu zamówić wszystko, co jest niezbędne w prowadzeniu biznesu. To ogromne ułatwienie i jednocześnie oszczędność czasu. Bardzo sobie chwalę takie rozwiązania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Winterhalter - przynajmniej jeśli chodzi o zmywarki. Na pewno nie ładujcie się w niskiej jakości, kiepskie sprzęty, bo to jest gwarancja problemów. Nie bierzcie sprzętów typowo domowych. Tutaj potrzebujecie jakościowych rozwiązań i to jest najważniejsze. Jako pierwszą zmywarkę kupiliśmy sprzęt z dolnej półki - wielokrotnie musieliśmy problem z nadążeniem z obsługą, bo akurat zmywarka padła, zablokowała się albo wyjechaliśmy brudne rzeczy. A przy Winterhalter mamy nie tylko zawsze jakość, ale teraz realną oszczędność na eksploatacji - małe życie prądu, wody czy chemii i to jest naprawdę szybko zauważalne w kosztach. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×