Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
foczka

Zabawki dla dzieci

Recommended Posts

Guest iga

Lego jest najlepsze wszystkie dzieci chyba je lubią. My kupujemy też książki o lego. Możecie sprawdzić pozycje do nabycia tutaj   okolicastrachu.pl/ksiazki-o-klockach-lego/  
Mam nadzieję że ta pasja się długo utrzyma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o ciekawe rozwiązania na zabawę dla dzieci, to ja osobiście polecam wam baseny z kulkami . Moim mniemaniu tego typu baseny to nie lada atrakcja dla dzieci. Znajdziecie w dobrej cenie i guście na stronie sklepu online od minibe.eu. Myślą, że warto skorzystać z ich oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciocią piętnastoletniego nastolatka, który za niedługo ma urodziny. Jest zapalonym fanem militariów. Przez to kolekcjonuje modele związane z czołgami, ale nie tylko. Zastanawiam się, co mogłabym mu podarować z okazji jego urodzin. Znalazłam w internecie ofertę z klockami cobi - https://maxelektro.pl/cobi/. Widzę, że do wyboru mają między innymi klocki, z których można złożyć np. polski czołg Pantera Pudel, czy chociażby samobieżne działo. Myślicie, że takie klocki byłyby dobrym prezentem dla niego? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×