Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Dockson

Inwestycja w nieruchomość

Recommended Posts

Cześć!
Zamierzam kupić małe mieszkanie (25-40m2) w Sopocie pod wynajem krótkoterminowy.
Mieszkam w innym mieście dlatego obsługę lokalu zlecę firmie/pośrednikowi.
Chcę się zmieścić w 650k (wkład własny 65-75%).
Wybrałem Sopot, ponieważ lubię to miasto, wiem jakie rejony są atrakcyjne i w przyszłości planuję dalsze inwestycje w tej okolicy.
Jakiś czas temu rozmawiałem z kilkoma agentami nieruchomości i podobno w Sopocie mieszkania w dobrej lokalizacji schodzą w kilka dni kupione za gotówkę. Nie posiadam niestety wystarczającej ilości cashu by zrobić podobnie.
Przerabiał ktoś może podobną sytuację? Niby wkład własny jest spory i nie powinno być problemu z kredytem, jednak proces zajmie trochę czasu. Jest szansa powalczyć z zarobasami?
Drugie pytanie, jakie macie doświadczenia z firmami pośredniczącymi? Celować w fixed stawki jak z Condo, czy raczej %? Na jaki okres podpisywać umowę? Polecacie kogoś w 3city?
W głównej mierze chcę ulokować kapitał by nie zżerała go inflacja i fajnie jakby zapracowało na swoją ratę.

A moze nie kombinować przy obecnych cenach i po prostu postawic na jakies konto oszcżednościowe jak tutaj  https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/ ? 

Wiadomo, z pośrednikiem na pewno mniej uda Ci się zarobić. Sam jestem aktualnie w podobnej sytuacji. Chciałbym zainwestować w te apartamenty inwestycyjne https://vacationinvestments.pl/apartamenty-inwestycyjne/ i jestem ciekawy, co o nich myślicie? Będę wdzięczny za każdą opinię, gdyż są one dla mnie na wagę złota. Tak jak każdy inwestor chciałbym, aby ta inwestycja była dla mnie dochodowa i jednocześnie nie była tylko na sezon letni. 

Hej, inwestuję w nieruchomości od wielu lat i muszę przyznać, że warto zainteresować się mieszkaniami w Poznaniu, ponieważ obecnie ich zakup jest bardzo opłacalny. Gdyby ktoś z was chciałby się na taki krok zdecydować to polecam poczytać na ten temat artykuły w internecie. 

mieszkania w Poznaniu 

W przypadku mniejszych miejscowości zazwyczaj nie ma problemu. Małe miasta dobrze znamy i zazwyczaj wiemy gdzie byśmy chcieli mieszkać. Gdy decydujemy się na mieszkanie z rynku pierwotnego lokalizację zazwyczaj określa oferta dewelopera i nie okłamujmy się – nie ma ich zbyt wiele. Co jednak w przypadku dużego miasta? W sieci znalazłam ciekawe oferty mieszkań w Warszawie na https://adresowo.pl/mieszkania/warszawa/

Myślę że warto zainwestować w nieruchomości w Krakowie, jest tam fajne, położone praktycznie w centrum osiedle Masarska 6 Apartamenty , uważam że te mieszkania są idealne pod wynajem

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this