Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Andrzej441

Pomoc dla Zadłużonych - pożyczki

Recommended Posts

Zamiast kolejnego kredytu i kolejnej pożyczki warto pomóc takiej osobie wyjść z długów. To będzie o wiele korzystniejsze, bo kolejny kredyt nie ma sensu. Polecam bardzo serdecznie firmę z Katowic która się w tym specjalizuje - pomoże ogłosić upadłość konsumencką, bo t bardzo korzystna forma pozbycia się długów. To oni: https://delete.com.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można szukać pomocy, ale nie róbmy tego bez głowy. Chodzi mi o to, że można tu http://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ spróbować pobrać odpowiednie wnioski i ogólnie kursy, które nauczą nas w odpowiedni sposób samodzielnie wnioskować o upadłość. To nie kosztuje wcale tak wiele, a można ogólnie bardzo dużo zrobić. 

Edited by radzia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o ogłoszenie upadłości konsumenckiej to muszą być do tego przesłanki. Nie każdy zadłużony może ją zgłosić. W tej sprawie zainteresowanych odsyłam do poczytania jakie są przesłanki upadłości konsumenckiej. W jakich okolicznościach ma ona sens i to że sąd przychyli się do naszego uzasadnienia i umorzy kredyt lub pożyczkę. 

 

Natomiast jak nie możemy zgłosić upadłości konsumenckiej lub szansa w sądzie na wygraną jest bardzo mała to może  lepiej pomyśleć o pożyczce po d zastaw nieruchomości. Takie rozwiązanie też wydaje się odpowiednie.

 

Wszystko zależy kto jaką ma sytuację.

 

Skuteczna Pożyczka

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×