Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
milena12

porada prawna

Recommended Posts

Hej. Jeśli szukacie profesjonalnej kancelarii prawnej to polecam wybrać Porady prawne online . Bardzo porządne podejście do spraw klienta, dodatkowo dużą zaletą jest to, że można odbyć tą poradę bez wychodzenia z domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety gdzie są darmowe porady prawne tego nie wiem, ale ja również samodzielnie staram się wiele informacji wyłapywać z Internetu. Nawet jakiś czas temu natrafiłem na bardzo ciekawy wpis https://www.freediving.com.pl/prawo-pracy-co-koniecznie-musisz-wiedziec/ z którego każdy z nas może się dowiedzieć o wielu istotnych aspektach związanych z prawem pracy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto uważnie rozejrzeć się za porządną i zaufaną kancelarią prawną. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.kancelaria-js.com/klienci-indywidualni Jest to sprawdzona kancelaria adwokacka, która znajduje się we Wrześni. Tam otrzymałem profesjonalną pomoc prawną, która była mi pilnie potrzebna. Wam na pewno też pomogą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z przekształceniem jednoosobowej działalności gospodarczej (JDG) w spółkę komandytową? Tak ja piszecie warto rozwiać swoje problemy w sieci zanim udamy się do specjalistów stacjonarnie. Mnie akurat udało się trafić na taki wątek na stronie tej kancelarii https://rpms.pl/przeksztalcenie-jednoosobowej-dzialalnosci-gospodarczej-w-spolke-komandytowa/. Czas trwania takiego przekształcenia zależy od tego, czy spółka komandytowa już istnieje, czy też sąd rejestrowy musi ją najpierw wpisać do rejestru KRS. W pierwszym przypadku czas trwania procesu to około miesiąca. Angażowanie sądu rejestrowania może wydłużyć czas oczekiwania do 2 miesięcy, a nawet dłużej. Proszę o krótkie odpowiedzi  i podpowiedzi w tym temacie. 

Edited by hreichert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy czego dotyczy sprawa. Właśnie dlatego należy zawsze dokładnie rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć prawnika, który kompleksowo podejdzie do tematu. Tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/obsluga-marynarzy.html jest namiar na kancelarię, która między innymi zajmuje się obsługą marynarzy. Uważam, że zawsze należy szukać specjalisty w danej dziedzinie. To jest podstawa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej takie kwestie są oczywiście bardzo ważne i ja również chcę jeszcze dodać, że mnie także bardzo interesowało to w jaki sposób można udowodnić zdradę podczas rozwodu. Udało mi się w międzyczasie natrafić na bardzo ciekawy wpis https://www.kobiecybialystok.pl/jak-udowodnic-zdrade-malzonka-podczas-rozwodu/ gdzie ta kwestia została bardzo dokładnie wyjaśniona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że niektórzy z Was poszukują porad w sprawie tego jak założyć spółkę zoo. W tej kwestii najlepiej udać się do prawnika i odpowiedniej kancelarii prawnej. Parę lat temu, gdy zakładałam swoją firmę zdecydowałam się na pomoc tych specjalistów - https://legality.com.pl/jak-zalozyc-spolke-z-o-o-krok-po-kroku/. Spółka z o.o. posiada osobowość prawną. Taka spółka może zaciągać zobowiązania. Może w swoim imieniu nabywać różnego rodzaju prawa. Może również sama (jako podmiot prawa) występować przed sądem w charakterze powoda lub pozwanego. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając jeszcze do tematu mnie w ostatnim czasie zdecydowanie najbardziej interesowało to na czym polega ograniczenie władzy rodzicielskiej. Dziś od siebie chcę powiedzieć, że bardzo dobrze o tym napisano w https://moje-gniezno.pl/93759/ograniczenie-wladzy-rodzicielskiej-od-czego-zaczac/ więc jak faktycznie macie chwilkę to polecam wam przeczytanie tego materiału.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×