Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
milena12

porada prawna

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, w sieci znajdzie się sporo porad prawnych oraz artykułów, które wyjaśniają kwestie związane z prawem. Przykładem może być prawo do opieki nad dzieckiem, a o tym, jak złożyć wniosek o powierzenie władzy rodzicielskiej. Dla wielu osób może się to wydawać trudne, ale tutaj: https://adwokatrodzinny.wroclaw.pl/kto-moze-zlozyc-wniosek-o-powierzenie-wladzy-rodzicielskiej/  zostało to wyjaśnione. A jeżeli ma się jakieś wątpliwości, to zawsze warto zapytać o poradę adwokata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie poszukiwać odpowiedniej pomocy odnośnie rozwodu, to wydaje mi się, że tutaj pomoc takiej osoby, jak mecenas Mindykowski będzie odpowiednia dla osób, które poszukują pomocy w Trójmieście. On ma swoją kancelarię w Gdańsku i z tego, co czytałam, to ma spore doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Chcę wypowiedzieć umowę o pracę w Niemczech, ale nie mam pojęcia, od czego zacząć. Szukam doświadczonej kancelarii prawniczej, która pomoże mi w tej sprawie. Jeśli ktoś miał już doświadczenie w wypowiedzenie umowy o pracę w niemczech i może polecić jakąś kancelarię, byłbym bardzo wdzięczny za informacje i wskazówki. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a rzecznik patentowy z okolic Warszawy? Znacie kogoś godnego polecenia? Potrzebuję porady w sprawie znaku towarowego i jego rejestracji. Kompletnie się na tym nie znam, a będę otwierała niedługo nowy biznes. A jak wiadomo, konkurencja nie śpi ;) Muszę się więc odpowiednio zabezpieczyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    Plewińscy to też doskonała  kancelaria odszkodowawcza poznań, ale i nawet nie tylko.  Tam znajdziecie  ekspertów również od takich dziedzin, jak  prawo cywilne, karne,  spadkowe, nieruchomości, pracy itd.   Można liczyć na ich pełne  doradztwo, jak i  reprezentację w  sądzie.    
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwód jest dla wielu osób bardzo skomplikowany, szczególnie dla tych, którzy nie są obeznani w kwestiach prawnych. W związku z tym warto wcześniej zapoznać się z różnymi aspektami prawnymi oraz zasięgnąć porady adwokata. Szczególnie na samym początku warto dowiedzieć się kiedy można unieważnić małżeństwo a kiedy niezbędnym będzie rozwód. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×