Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Steven2000

Nowe mieszkanie

Recommended Posts

Sam długo borykałem się z problemem kredytu. Zadłużenie się na 30 lat aby kupić średnie mieszkanie dla rodziny przerażało mnie. Wreszcie stwierdziłem, że wolę spać spokojnie i wynieść się z Warszawy na obrzeża. Zdecydowałem się na Piaseczno i kupiłem mieszkanie na osiedlu (Dom Marzeń) – dzięki temu nie musiałem zadłużać się na 30 lat. Z perspektywy czasu wiem, że to była słuszna decyzja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość ludzi ma kredyty hipoteczne na tak drugi okres. Jeśli są wzięte z głową, na dobrych warunkach, to nie ma z tym problemu. Lepiej spłacać kredyt niż płacić za wynajem. Tyle tylko, że samodzielne sprawdzenie parametrów ofert w poszczególnych bankach jest trudne. Najlepiej więc skorzystać z pomocy eksperta kredytowe. Jeśli chodzi o Warszawę to działa tam Tomasz Wostal. Tutaj można go znaleźć https://tomaszwostal.pl/  . Pomoże w temacie różnych kredytów - także hipotecznych. Wiem, że ma ogromne doświadczenie i mnóstwo zadowolonych klientów. A to najlepsza rekomendacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez wiele lat wynajmowałem mieszkanie wraz z żoną i dziećmi. Wreszcie udało nam się kupić własne mieszkanie i jesteśmy wniebowzięci. Niby mieszkanie, jak mieszkanie, ale ja inaczej to odczuwam. Wreszcie czuję się "jak na swoim". I nie będę płacił co miesiąc za wynajem, a to spory przypływ gotówki.

 

 

________________________________

mieszkania na sprzedaż

Edited by kurtis.kreiger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na nowe mieszkanie szukam teraz rolet, jakie mi polecacie? Z ofert które widziałem ta  https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/rolety-i-zaluzje chyba była najlepsza.  Mają duży wybór, to mi się podoba, też czytam że jakość mają fajną bo inni klienci piszą o tym tam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli już mówimy o roletach wewnętrznych na oknach to ja również jestem zdania, ze ich posiadanie jest bardzo dobrym wyborem. Tak naprawdę ja zdecydowałem się również na to, aby mieć ładne rolety u siebie na oknach. Polecam na pewno ich zakup w sklepie https://familyrollo.pl/ gdyż wiem, że produkty od nich charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×