Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
rolando1

Księgowość

Recommended Posts

Zastanawiam się właśnie nad outsourcingiem księgowym w Warszawie, zwłaszcza, że prowadzenie księgowości w firmie to skomplikowana sprawa. Decydując się na współpracę z biurem księgowym, wybieramy z jakich usług będziemy korzystać. Można więc zdecydować się na prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów lub skupić na rozliczaniu pracowników. Wiele firm oferuje także usługi kompleksowe, dzięki którym można zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla nas wybawieniem okazalo się biuro rachunkowe.Pełną księgowością naszej firmy zajeło sie biuro rachunkowe Księgowi Wrocław  www.ksiegowiwroclaw.pl. Lepiej trafić nie mogliśmy

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 24.06.2021 o 18:49, rolando1 napisał:

Księgowość w firmie - kogo polecacie?

Sam prowadziłem przez dłuzszy czas, obecnie korzystam z biura rachunkowego Opcja trochę drozsza, aczkolwiek wygodniejsza na co dzień. Z uwagi na to, ze biuro zadba o praktyczne wszystkie niuanse natury podatkowej. Poza tym jest to wygodniejsze i jestem w stanie skupić sie na tym co powinienem robić Czyli na prowazeiu firmy ( niestety ale dokumentacja firmowa w Polsce jest bardzo skomplikowana).

https://www.czecho.pl/wiadomosci/34678-biuro-rachunkowe-czy-warto-korzystac-z-jego-uslug

Kilka zalet dobrego biura jest na tej stronie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Outsourcing usług księgowych zapewnia przedsiębiorcy możliwość ponoszenia stałych, zryczałtowanych kosztów miesięcznych. W związku z tym przedsiębiorca nie musi troszczyć się o poszczególne składniki tych kosztów. Dodatkową zaletą zewnętrznej księgowości jest również efektywniejsza organizacja budżetowania oraz kontrolingu kosztów. Przejrzyjcie ofertę firmy księgowej z Poznania https://megalex.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim przypadku świetnie sprawdza się Biuro Rachunkowe Finanse i Rachunkowość w Krakowie: http://firkrakow.pl/ . Moja firma korzysta z ich usług od kilku lat. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z urzędem skarbowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×