Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
rolando1

Części do maszyn

Rekomendowane odpowiedzi

W różnych firmach, przemysłach i innych przedsiębiorstwach używa się różnego rodzaju maszyn, ale często też potrzebne są po prostu średnie i małe urządzenia, które wykonują sporą pracę. Do urządzeń, które nie mają ogromnego rozmiaru, a są ważne w pomiarach należą ceilometry. Często wykorzystywane są na lotniska, a jak działają, to sprawdzicie na stronie https://www.test-therm.pl/katalog-produktow/222-miernik-wysokosci-podstawy-chmur . W skrócie można określić, że ceilometry używane są jako mierniki wysokości podstawy chmur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jeśli chodzi o to, co trzeba kupić w biznesie, ale na pewno pompy zębate będą czymś odpowiednim. Mam nadzieję, że macie je na oku, bo to jest wszystko, co pomoże od początku z biznesem. Można powiedzieć, że to ma naprawdę sporo sensu. I wiem, co mówię, sama to mocno ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie  https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa  znajdziecie wiele części i elementów automatyki przemysłowej. To sklep internetowy od znanego i polecanego  dystrybutora, który na swojej stronie ma bardzo szeroką i naprawdę atrakcyjną ofertę. Koniecznie się zapoznajcie. Ja polecam bo tam zamawiam i wiem, że ich produkty są dobrej jakości. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×