Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Dockson

Prezent dla brata

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie napisać co sprezentowałam swojemu męzowi w ubiegłych latach  : spinki do mankietów, zegarek, słuchawki beatsy, grę planszową, przejażdżkę lamborghini jako kierowca. Dużo zalezy od tego ile chcesz na taki prezent wydać....

Zerknij sobie ewentualnie do Ombre; https://ombre.pl/ Jest to internetowy sklep z odzieżą męską. Znajdziesz tutaj bardzo duży wybór porządnej jakości ubrań, na pewno znajdziesz tam cos odpowiedniego i jednoczesnie praktycznego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnorodność towarów na półkach sklepowych jest przytłaczająca. Jednak po bliższym przyjrzeniu się, okazuje się, że wszystko jest inaczej, a to wszystko to jakieś bzdury. I nie może być uniwersalnego prezentu na urodziny - brat może mieć 10 lub 40 lat, różne zainteresowania, różny budżet.

Istnieją jednak gotowe rozwiązania. Wszystkie z nich zebrane są w wielką listę pomysłów, co dać bratu - starszemu lub młodszemu. Wśród nich na pewno znajdziesz te, które dadzą Ci świeże pomysły i jak zrobić właściwy krok przy zakupie prezentu i dostać się prosto do punktu.
Pieniądze można uzyskać  na stronie https://gry-hazardowe-x.pl/ za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.06.2021 o 13:04, audre.bradtke napisał:

Może jakiś dobry alkohol będzie odpowiednim prezentem. 

Myślę, że alkohol na prezent to świetny pomysł, jeśli mamy pewność, że osoba, którą chcemy obdarować takim prezentem pije alkohol :). Według mnie decydując się już na zakup alkoholu na prezent to powinien być to alkohol jak najlepszej jakości i smaczny. Ja szukając tego typu alkoholi kieruje się poleceniami znajomych, czy opiniami w internecie. Moim ostatnim odkryciem, jeśli chodzi o alkohol jest wódka koszerna. Myślę, że może się ona nadać na prezent na specjalne okazje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat w tym roku dostał ode mnie dobre słuchawki do biegania, biega, jeździ na rolkach więc takie słuchawki jak dla niego pomysł bomba. wybrałam te polskiej marki Audictus model Adrenaline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na prezent najczęściej kupuję alkohol. Mam pewność, że tak, czy inaczej, zostanie on wypity i do czegoś się przyda ;) Niedawno kupiłam znajomemu stanislav wódka na urodziny. Niby wódka, jak wódka, ale ta ma w sobie coś innego i nie gryzie tak w gardło. Wszyscy byli zachwyceni, a butelka pękła w mgnieniu oka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że butelka alkoholu to świetny pomysł na prezent. Mógłbyś też rozważyć jakiś zestaw upominkowy. Jakiś czas temu zdecydowałem się na tego typu prezent dla przyjaciela i był bardzo zadowolony. Myślę, że Twój brat również będzie. Zajrzyj sobie na ofertę https://taniahurtownia.pl/oferta/wodki. To u nich zamawiałem ten prezent, polecam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poszukujecie pomysłu na prezent dla chłopaka, polecam stronę https://zamowprezent.pl/kubki-z-nadrukiem/kubki-dla-chlopaka. Ich oferta kubków dla chłopaka jest różnorodna i atrakcyjna, co pozwoli na wybór czegoś naprawdę unikalnego. To nie tylko praktyczny prezent, ale też miły, osobisty gest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×