Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Mieszkanie w Gdańsku nowe czy z rynku wtórnego

Rekomendowane odpowiedzi

To już zależy co lubisz. Ja nie zostawiłabym złamanej złotówki za nowe mieszkanie. Może i jest garaż podziemny, ale to dodatkowy koszt, za to jak przyjedzie ktoś w odwiedziny to musi auto stawiać dwa osiedla dalej... jak masz dwa auta, to już się robi gorzej, małe place zabaw, o ile w ogóle jakieś są, przedszkola może się pojawiają w poblizu, ale żłobki i szkoły już niekoniecznie. Dojazdy to często dramat, brak dróg i krzaczory.

Usterki przy odbiorach oraz wychodzące w praniu to temat rzeka. W starych czteropietrowcach z cegły to jest luksusowa cisza, jak porównać z nowotworami, gdzie sąsiadowi można mówić na zdrowie jak kicha

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci/mieszkanie/gdansk/wrzeszcz/

w Gdańsku polecam Wrzeszcz, jest tam duży wybor mieszkań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał fundusze to kupiłbym nowe mieszkanie. Wiem jak wygląda remontowanie mieszkania, nic nie jest pewne w tym zakresie. A takie mieszkanie też nie jest potem łatwo sprzedać, moja znajomej udało się poprzez skup nieruchomości Gdynia bo pewnie inaczej do tej pory miałaby to mieszkanie na głowie. Oni skupują także mieszkania o nieuregulowanej sytuacji prawnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×