Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
kargel

Wyroby wędliniarskie - hobby

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu moim hobby są wyroby domowe wędliniarskie. Zastanawiam się nad wyborem jelita do kiełbasy, zależy mi, aby wszystkie produkty wyszły pysznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelita do kiełbas to raczej nie jest produkt, który widujemy codziennie. Zarówno jelita wieprzowe jak i wołowe czy baranie są dość rzadkim towarem. Z tego powodu możemy mieć problem z ich znalezieniem. Bardzo często w swoim asortymencie mają je hurtownie masarskie, ewentualnie dobry sklep masakrski również może je oferować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość oryginalne hobby. Ja raczej nie będę oryginalna,uwielbiam malować i od pewnego czasu przymierzam się do namalowania czegoś na płótnie,może nawet swoje dzieło podaruję później bliskiej mi osobie,która cały czas mnie w tym wspiera,pokazała mi jak zacząć malować i jak się nie poddawać kiedy coś nie wychodzi za pierwszym razem.

W internecie znalazłam też artykuł dotyczący malowania,różnych technik,na stronie istnieje też możliwość zakupu odpowiednich farb,pędzli,a nawet książek,które warto przeczytać by doskonalić swoje hobby https://zrobionerecznie.pl/Malowanie-obrazow-od-czego-zaczac-co-kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×