Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek kredytobiorców: dwaj kredytobiorcy oboje po 24 lata

2. Kwota miesięcznych rat kredytów: łącznie to 2800

3. Szacunkowa kwota zobowiązań podlegających spłacie: łącznie to 120 tysięcy złotych

4. nie posiadamy nieruchomości na własność

5. dochody netto po 1700 zł na rękę ten sam zakład umowy zawarte od 04-04-2011 do 31-03-2016 z tym że posiadamy promesy zatrudnienia
6. Informacja o przeterminowaniach- brak opóżnień

Witam. Nazywam się basia razem z narzeczonym wplątaliśmy się w kredyty oferty na klik w bzwbk i teraz jest problem ze spłatą. Potrzebujemy konsolidacji naszych zobowiązań nasze raty wynoszą 2800 raty 5 kredytów 4 karty kredytowe i jeden limit w koncie. W tej chwili mamy do spłaty jeszcze 120 tysięcy złotych. Nasze wynagrodzenie jest łącznie na poziomie 3400 zł także nie jesteśmy w stanie spłacać tak wysokiej raty jak w tej chwili. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt na klik to pewnie to http://www.bzwbk.pl/mikrosite/oferta-na-klik/kredyt-gotowkowy.html dla już istniejących klientów BZ WBK. Nie żebym się czepiał ale jak słyszę że młodzi ludzie którzy jeszcze nie skończyli 25 lat nabrali kredytów gotówkowych na 120 000 zł to nóż się w kieszeni otwiera. Kochani, każdy ma w swoim panelu obojętnie w jakim banku ofertę "szytą" pod niego tyle że grubymi nićmi. Ja też jak zaloguje się do swojego banku mam - Oferta dla Ciebie 18 000 zł w pięć minut bez żadnych zaświadczeń a zarobki mam małe. Czy ta kwota kusi? Może i tak ale wiem że to KREDYT nikt mi 18 000 zł nie da za darmo. Spłacić trzeba ze 25 000 więc odpuszczam. Natomiast spójrzcie sobie w oczy i powiedzcie czy mając 5 kredytów przy drugim lub przy trzecim a może przy czwartym nie zaświtała Wam myśl - co ja robię, a co będzie jak stracę pracę? Kto - rodzice będą spłacać moje długi? Co dla mnie jest ważniejsze nowy samochód, plazma 56 cali czy może skromniejsze ale bezpieczne życie?

 

Kochani może i jakiś bank da wam konsolidacje na te kredyty (broń Boże nie bierzcie w parabankach i już nie zadłużajcie się chyba że kredytem konsolidacyjnym) ale ja wam dam inną radę. Jeżeli żaden bank nie skonsoliduje zadłużenia to sprzedajcie samochód i zamieńcie na starszy, niepotrzebny sprzęt RTV także. Bierzcie tyle pracy ile udżwigniecie w razie konieczności jedżcie za granicę i spłaćcie te długi. Czas zacząć myśleć o swojej przyszłości którą np. są dzieci a nie o swoich dotychczasowych przyjemnościach i dogadzaniu sobie.

 

AKtualizacja 19.12.2016 - Przegląd kredytów na klik znajdziecie na https://www.kredytnaklik.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość girpoo

Mnie w bardzo podobnej sytuacji pomogli w HIPO PROFIT - polecam Ci tam się skontaktować - dzięki nim spłaciłem spłacam w terminach wszystko a miałem kredyt tez na 100 000 złotych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w bardzo podobnej sytuacji pomogli w HIPO PROFIT - polecam Ci tam się skontaktować - dzięki nim spłaciłem spłacam w terminach wszystko a miałem kredyt tez na 100 000 złotych 

Szczerze w to wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×