Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Martyna

Proszę o pomoc w spłacie długów Cioci Iwony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/8xzuef

Hej! Jestem Martyna i pochodzę z małej wioski, nie mam dużych możliwości finansowych, ale staram się jak mogę.
Moja Ciocia Iwona pogubiła się, miała niewielką sumę do spłaty, ale dała się nabrać parabankom i dług pomnożył się, nie miała na spłatę, więc jej zdolność kredytowa upadła i pożyczki spłacała pożyczkami, niestety sytuacja bez wyjścia..
Ma teraz ogromną sumę do spłaty, chcę zebrać chociaż część, by spłacić najważniejsze zobowiązania, by nie odłączyli prądu, wody i nie zabrali mieszkania.. Ciocia pracuje w dwóch firmach, praktycznie nie ma jej w domu, a mimo to zadłużenia rosną, bo odsetki w takich "instytuacjach" są niemałe..
Proszę o pomoc, każda złotówka ma znaczenie i przybliża do wyjścia z tego bagna.. 
Ciocia nie widzi żadnych kolorów w życiu i twierdzi, że mimo pracowania dziennie bez przerwy w dwóch pracach nic w życiu już jej nie czeka.. Nie ma wsparcia w dzieciach i mężu, więc pomóżmy jej uwierzyć w Ludzi na nowo. 
Z góry dziękuję za jakiekolwiek pieniądze, pamiętajmy, że dobro wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×