Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
120kilo

PKO S.A Z LEKKA WALĄ W...

Recommended Posts

KIEDYŚ BYŁEM Kilentem tego banku. zrezygnowałem z ich usług kiedy zaczęto mi naliczać dziwne sumy na konto. Mianowicie byłem za granicą miałem na koncie marne kilka groszy, bo korzystałem z innego konta. Jak wrociłem po 3 mc. dowiedziałem się że windykacja mnie zaczyna scigać uwaga!

za 5,70 zł !! tyle miałem na debecie! tzn: nie opłacony jakiś wcześniej, nie rozumiałem o co im chodzi. Faktycznie dostałem listy z banku że mam zapłacic bo pojdzie to na drogę sądowoł.

 

żebym nie miał, ja obracam dużymi sumami, ale zacikawiło mnie to bardzo. Oczuwiscie wpłaciłem kilka tyś na moje konto od razu. Automatycznie odcięto mi 40 zł za wysłanie papierka do mnie (2 listy)po 20 zł ?!! no prosze was!

 

i powiedziałem że rezygnuje, ze złodziejszkiego banku. Zrobiłem im anature aż mnie wynieśli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że listy takie wysyłane są z automatu. Znając życie zrobiłeś awanturę bogu ducha winnym paniom w banku, które nie mają nic wspólnego z wysyłaniem do Ciebie listów. W większości banków jest tak, że gdy trzymasz tam bardzo niskie kwoty, to po jakimś czasie prowizje i opłaty za obsługę po prostu Ci je pożerają, a Ty stajesz się "dłużnikiem" w świetle prawa. Nie przekreślałbym od razu tego banku, choć pewnie zdenerwowałbym się tak samo jak Ty, gdyby taka sytuacja przytrafiła się mojej skromnej osobie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja akurat nie miałam problemów z tym bankiem, brałam tam swego czasu z byłym mężem kredyt hipoteczny bo tym, jak w trąbe zrobił nas KB. Fakt, że to były inne czasy i banki lekką ręką rozdawały kredyty, ale podobało mi sie, że mogliśmy trochę ponegocjować warunki. Niby umowa była na określony procent, marżę i prowizję, ale ze wszystkiego trochę zbiliśmy, poszło bezproblemowo (kredyt był w złotówkach na 100% wartości nieruchomości). Potem znajomy z branży bankowej powiedział, że mieliśmy sporo szczęścia, bo prawdopodobnie trafiliśmy na doradcę, który nie zamknął kwartału, to znaczy brakowało mu sprzedanych usług do okreslonego limitu i szalał, byleby tylko sprzedać kredyty i wyrobić limit. Stąd poniekąd wniosek, że warto składać papiery pod koniec kwartałów, w czasie kryzysu jest prawdopodobne, że doradcy też takich limirów nie zrobili i będą chętniej negocjować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam tam konto ale uciekam od nich. Też nie jestem zadowlona za wszystko muszę płacić, przelewy, wypłaty w innych bankomatach, prowadzenie konta. W innych bankach jest to za free a tu trzeba płacić.

 

 

______________________________________

Klikaj mieszkania wejherowo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś byłam zadowolona, fajna obsługa, łatwo przyznają kredyty.. Teraz jednak też mam ciągle opłaty za powietrze, to tego sms kosztują, nowa obsługa też pozostawia wiele do życzenia.. Gdybym nie miała tam kredytów, dawno bym uciekła. 

Edited by Inatka93

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×