Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Adri

Składany smartfon - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Ostatnio w trendzie robią się składane smartfony i nie ukrywam, co model to coraz bardziej wpada mi w oko. Ale.... znalazłam artykuł  at-outlet.pl/blog/smartfony-ze-skladanym-ekranem w którym piszą, że składane telefony borykają się z problemem 'trwałości materiału'. 
Jak to jest w rzeczywistości? Może ktoś z was posiada taki smartfon? Jeśli tak to jaki model? Albo może znajomy znajomego ma i macie jakieś zdanie wyrobione? Chcę sobie kupić, ale obawiam się właśnie jego żywotności... 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie przepadam za takimi smartfonami. Jak dla mnie, bardzo istotnym tematem jest to, by odpowiednio zorganizować kwestie związane z obsługą danego sprzętu. Nie ma co ukrywać, że stawiając na takie akcesoria jak karty pamięci z  https://allegro.pl/produkt/karta-pamieci-kingston-sdcs-64gb-microsd-a4cc4208-0256-4680-8b4c-63264d5e1252 będziecie w stanie znacząco poprawić wydajność telefonu. To ważna rzecz, dlatego nie powinniście tego w żaden sposób bagatelizować. W przeciwnym razie, bardzo szybko braknie Wam pamięci wbudowanej fabrycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×