Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Jacek198989

3 chwilówki- jak wybrnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek198989

Witam serdecznie,

niestety wpadłem w spiralę spłacania chwilówek chwilówkami. Do końca miesiąca mam do spłaty:

Vivus- ok. 8.500zl

Viasms- 4600zl

Filarum- 4600zl

 

Mam już dość spłacania pożyczki pożyczką. Chciałbym wyjść na prostą. Potrzebuję jednak trochę czasu. Niestety nie pomogła też trudna sytuacja związana z koronawirusem. 

 

Postanowiłem wyjechać za granicę, aby zwiększyć przepływ środków pieniężnych. 

Środki jakie będę posiadać na koniec miesiąca to ok. 7-8 tys.

W kolejnym miesiącu będzie to 4 tys. i w następnym 4. 

Potrzebuję po prostu czasu. Mój adres zameldowania jest w domu rodziców. Ja już tam nie mieszkam, także korespondencja ze mną może odbyć się jedynie drogą telefoniczną lub mailową. Nie chciałbym, aby rodzice otrzymywali jakiekolwiek listy z windykacji z podanymi kwotami zadłużenia. Co mam robić? Jedyne, czego potrzebuje to ok. 3 miesiące na ogarnięcie tej trudnej sytuacji. 

 

Proszę o jakąkolwiek pomoc. Jestem w fatalnej formie fizycznej. Nie śpię, nie jem. Chcę skończyć z tym pożyczaniem i wystartować na nowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tutaj https://www.splatachwilowek.pl/czy-wiesz-ze/jak-splacic-chwilowki/ możesz sobie zerknąć i poczytać. Niewątpliwe sytuacja jest trudna. Trzeba jednak zmierzyć się z tym wszystkim i znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby wyjść z kłopotów i nie wpaść w kolejne. Odsetki rosną, a jak sprawa trafi do sądu czy komornika, to dojdą kolejne koszty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry, tez byłem w nieciekawej sytuacji finansowej. Skorzystałem z pomocy stowarzyszenia LUPUS. Mili ludzie, podtrzymali mnie na duchu, pomogli wyjść z długów - bardzo polecam.  To ich numer telefonu 514 - 547 - 991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli ktoś pożyczył pieniądze i teraz ma problem z ich spłaceniem w terminie to myślę, że konsolidacja chwilówek Chorzów jest najlepszym rozwiązaniem. Raty zostaną na dłużej rozłożone i zmaleje ich wysokość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×