Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
JustynaKryst

Pomoc na spłatę długów które otrzymałam w spadku po rodzinie

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

Nie jest mi łatwo prosić o pomoc ale moja obecna sytuacja mnie zmusza. Utraciłam prace. W związku z koronawirusem procesy rekrutacyjne zostały wstrzymane, wiele miejsc pracy pozostało zamknięte. Jestem bez środków do życia. Nie mogę liczyć na pomoc bliskich ponieważ pochodzę z ubogiej rodziny. Spędziłam w Domu Dziecka całe swoje dzieciństwo. Mimo to nie poddaje się, mam cele, marzenia, plany. Ucze się, chce się rozwijać ale w obecnych czasach bez pieniędzy są dużo mniejsze możliwości. Niestety nawet szkoła jest odpłatna. Od lutego 2020, chwile przed pandemia wynajęłam mieszkanie ponieważ wcześniej byłam osoba bezdomna która pomieszkiwała u znajomej. Staram sie stanąć na nogi lecz za każdym razem spotyka mnie w życiu coś co rujnuje mi moje marzenia i plany. W związku z brakiem pracy w obecnej sytuacji bardzo chciałabym poprosić państwa o pomoc. Mieszkam w wynajętym mieszkaniu które ogrzewane jest za pomocą piecyka gazowego ze względu na niski czynsz zdecydowałam się takie mieszkanie wynająć. Zalegam już z rachunkiem za gaz, za wodę, nie długo przyjdzie opłacić mi prąd i czynsz (10ego kwietnia) a ja jestem bez środków do życia. Mam obawę  ze zadłuże się i z miesiąca na miesiąc będzie gorzej, ze utone w długach w których i tak już jestem ze względu na spadek na mnie długów po zmarłej babci (13 tys.). Wiem ze istnieją ludzie którzy są w stanie mi pomoc, którym powodzi się troszkę lepiej niż mi, dla mnie naprawdę liczy się każdy grosz. Jestem osoba wierząca. Licze na to ze los jeszcze się do mnie uśmiechnie i za każda okazana pomoc będę mogła się odwdzięczyć i kiedyś ja będę mogła komuś pomoc. Każdy grosz który dostanę przeznaczę na opłaty związane z zadłużeniem, mieszkaniem, na żywność oraz opłatę raty za szkole. Może ktoś byłby również w stanie zaoferować mi prace. Będę bardzo wdzięczna! I z góry z całego serca dziękuje za każdy grosz!
https://zrzutka.pl/z49m8x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek Poznań chroni przed windykacją i innymi nieprzyjemnościami. Warto się zdecydować kiedy ma się jakieś trudności finansowe, a posiada się raty do spłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces zrzeczenia się spadku wymaga złożenia oświadczenia w odpowiedniej formie prawnej, najlepiej w obecności notariusza. Jest to ważne, ponieważ tylko w ten sposób zrzeczenie się będzie miało moc prawną. Ponadto, warto mieć na uwadze, że decyzja o zrzeczeniu się spadku ma charakter definitywny i dotyczy wszystkich składników spadku. Aby uzyskać więcej informacji na temat procedury i konsekwencji związanych z takim wyborem, zapraszam do zapoznania się z artykułem https://www.epuap.pl/czy-warto-zrzec-sie-spadku/ który zawiera szereg przydatnych wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×