Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
princep4

Praca

Recommended Posts

Trzeba się w tym odnajdować. Nie każdy lubi pracę z klientem. Zerknij sobie tutaj - praca Częstochowa . Jest tam wiele różnych ofert pracy w Częstochowie i okolicach, ale nie tylko. Na tym portalu szybko można wyszukać oferty, które mogą nas zainteresować. Są tam też propozycje z urzędów pracy, więc za jednym zamachem można wszystkie oferty przejrzeć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie ja takiej pracy szukam bo ta którą miałem niestety nie sprawiała satysfakcji ani radości. Teraz znalazłem w okolicy ofertę http://www.esprzedawca.pl/praca/doradca-sprzedazy-w-salonie-jubilerskim-galeria-krakowska-kazimierz/ i zaaplikowałem mam nadzieję, że moje kompetencje i poprzednie doświadczenie wystarczy żeby dostać tę pracę. Każdy z osobna niech trzyma kciuki jak się uda to stawiam wszystkim... po faworku! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda, w Niemczech można zarobić lepiej niż w Polsce tylko trzeba dobrze trafić. Najlepiej szukać w sprawdzonych i zaufanych firmach zajmujących się zatrudnianiem Polaków zagranicą. Kiedyś zdecydowałam się wybrać do pracy na zachód. Udało mi się odłożyć trochę pieniędzy, zdobyć cenne doświadczenie i poznać fajnych ludzi, więc dobrze to wspominam. W tym roku też chciałabym coś znaleźć dla siebie. Myślicie, że praca przy zbiorach w Niemczech to dobra oferta do kobiety? Takie znalazłam ogłoszenie https://meinpersonal.pl/zbior-szparagow-niemcy/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie wyjazd za granicę wiąże się z dużym ryzykiem :) Może się okazać, że wcale więcej nie zarobimy jak weźmiemy pod uwagę koszty utrzymania. Moja znajoma zdecydowała się na powrót do Polski :) W tym momencie pracuje jako taksówkarz! I jest mega zadowolona :) Ona akurat współpracuje z nimi: https://euro.taxi/praca:) Ta firma jest o tyle fajna, że pozwala na współpracę także z innymi korporacjami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×