Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Wiola

Czy wogóle mam zdolność kredytową

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiola

Dzień dobry, chcę wziąć kredyt hipoteczny mając umowę o pracę na czas nieokreślony. Niestety mąż ma długi i widnieje we wszystkich możliwych bazach. Długi zostały zaciągnięte po ślubie, natomiast obecnie mamy ustaloną rozdzielność majątkową. W związku z tym mam pytanie, czy wogóle jest sens składania wniosków gdziekolwiek na kredyt hipoteczny dla mnie samej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę spróbować. Niestety jest Pani obciążona kredytami męża sprzed ustalenia rozdzielności, jednak warto udać się do banku i przedstawić sytuację. Pytanie również czyja jest nieruchomość, na której ma być ustanowiona hipoteka? Jeśli jest to wyłącznie Pani własność to szanse na kredyt są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że jeśli macie rozdzielność majątkową to nie powinno być problemu z przyznaniem takiego kredytu. Oczywiście trzeba liczyć się z tym że taki kredyt, przyznany na jedną osobę, może być dużym obciążeniem. Poza tym, przy tego typu kredycie, procedury i warunki do spełnienia są znacznie trudniejsze. Ale nie ma co się załamywać bo wszystko jest dla ludzi. Aby bardziej rozjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kredytu hipotecznego, kliknij tutaj i dowiedz się wszystkiego, co warto i trzeba wiedzieć, starając się o kredyt hipoteczny. Wszystko napisane w prosty i zrozumiały sposób, na pewno pomoże. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyliczaniu zdolności kredytowej, banki biorą pod uwagę różne czynniki. Można dowiedzieć się o nich z artykułu na http://ktory.pl/w-jaki-sposob-liczy-sie-zdolnosc-kredytowa/  . Warto też skorzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej, one szybko wskażą, na jaki kredyt możemy sobie pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×