Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Jakub

Zainwestuj we mnie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jakub

Witam,
Poszukuję inwestora, który chciałbym we mnie zainwestować.
Jestem studentem zaocznym WSB w Poznaniu na kierunku informatyka.
Dwa lata zajmuje się jako technik teleinformatyk montażami internetu światłowodowego, koncentrycznego oraz radiowego, naprawą, konserwacją i rzeczami związanymi z informatyką. Mam 22 lata i niestety przyjeżdżając do miasta że wsi musiałem sam się utrzymać co zmusiło mnie do wzięcia chwilówki. Błędem było spłacanie jednej drugą z czego wynikło 6 tysięcy długu w chwilówkach.
Zgłaszam się z prośbą czy jest ktoś zainteresowany inwestycją we mnie. 
Na chwilę obecną nie jestem w stanie spłacać dodatkowych rat, opłacam mieszkanie, szkołę, paliwo i życie ale wiem że inwestycją we mnie opłaci się. Pożyczkę 6 tysięcy mogę spłacić w kilku transzach bądź za kilkanaście miesięcy. Aktualnie robię kurs CCNA i jestem nastawiony na samo rozwój więc wiem że będę mógł zarobić dużo i oddać pieniądze z odsetkami. Jestem w stanie związać się z kimś umową. Jeżeli ktoś może mi pomóc to proszę o kontakt pod numerem 737171930 (jeżeli nie odbiorę proszę o SMS) możemy się nawet spotkać i porozmawiać, ponieważ zadłużenia mnie przytłaczają i chce się z nich uwolnić.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×