Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
roulska

Dobry tani kurier?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie się Sendit dobrze się sprawdza. Mogę sobie kuriera wybrać, sprawdzić koszty, zrobić nadanie online i ceny mają lepsze niż jak wcześniej bezpośrednio wysyłałam. Jeszcze się nie zdarzyło żebym musiała namierzać paczkę, bo jest opóźnienie i klient nie może się doczekać. Starają się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam również brokerów kurierskich, ponieważ ilu próbowało tego w najfajniejszy sposób. Istnieją różne firmy kurierskie, które świadczą podobne usługi, więc nie sądzę, że trudno jest wybrać, które warunki są dla Ciebie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jednego kuriera z którego usług tylko korzystam. Wolę zdecydowanie wejść na taką stronę jak https://allekurier.pl/ i tam nadawać paczki. Raz kurierem DPD jest najtaniej, raz In post. Zależy jaka paczka, jak nadana i gdzie. Za granicę także można nadać z pomocą tej platformy paczkę taką. Nie tylko jest wygodnie ale można zaoszczędzić właśnie. A nie są potrzebne żadne umowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ja. U mnie to jest broker kurierski. Dokładnie ten https://www.kurjerzy.pl/ Największy broker kurierski w kraju. W jednym miejscu porównać można wiele firm kurierskich. Przez stronę zamówić kuriera do domu. Wszystko jest mega proste i wygodne. U mnie zawsze to rozwiązanie się sprawdza. I to przy przesyłkach krajowych, i przy międzynarodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×