Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
AgnieszkaDoradca

Karty kredytowe - Marzec 2019 - zestawienie najlepszych ofert

Pytanie

Zestawienie Kart Kredytowych na Marzec 2019:

image.png

Millennium Visa/Master Card  -  Swoboda i elastyczność finansowa dzięki dodatkowym środkom w ramach limitu kredytowego do 15 000 zł.

image.png

City Handlowy - Karta Kredytowa 0% - Jedyna karta kredytowa w Polsce bez opłaty za wydanie i użytkowanie z dostępem do:

Blisko 300 rabatów - Dostępnych w ponad 5 000 punktów i online. Rabaty aż w 5 kategoriach!

Ponad 200 nagród - Za transakcje u partnerów Priceless Specials zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody!

Niezliczonych niespodzianek - Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty i więcej!

Wygodnych rat  - Każdą transakcję na min. 100 zł możesz rozłożyć na wygodne raty!

image.png

Santander Consumer Bank - TurboKarta  - Korzyści:

- zwrot 3% za paliwo i 1% za inne zakupy - nawet do 30 zł co miesiąc

- możliwość korzystania z karty za darmo

- bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance

- karta kredytowa dostępna bez wychodzenia z domu

- stały dostęp do pieniędzy

- szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe

- możliwość korzystania z ofert promocyjnych Visa Oferty

- wiele możliwości spłaty karty

- brak odsetek nawet do 54 dni

- możliwość spłaty w ratach

- dodatkowe karty dla bliskich

- całodobowy dostęp do informacji o karcie w Bankowości Internetowej i przez telefon

 

Zestawienie będzie aktualizowane raz w miesiącu. W razie pytań, ewentualnej rady i pomocy zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam Agnieszka

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja nie posiadam i nie chcialabym posiadac karty kredytowej. Zwykla karta platnicza mi wystarcza i bez niej nie moge sie obyc. Korzystam z niej dosc czesto ale i dla mnie opcja debetu nie wchodzi w rachube. Nie przespalabym chyba spokojnie jednej nocy.....

Wiem, ze ktoś powie , ze jest to łatwy kredyt. Ale moim zdaniem nie warto jest jej utrzymywać skoro są na przykład pożyczki społecznościowe:

https://www.futurecapital.pl/pozyczki-pozabankowe

W ten sposób również można otrzymać pożyczke prosto oraz z niskim oprocentowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×