Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Milou28

Pomoc na zakup wózka inwalidzkiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Pomoc o którą chce prosić nie jest dla mnie tylko dla niepełnosprawnego chłopca chorego na postepujacy zanik mięśni . Michał od 2 lat zbiera na wózek elektryczny z funkcją pionizacji Quickie Jive UP, który pozwoli zmienić na lepsze jego życie i ułatwi mu samodzielne poruszanie się i nareszcie będzie mógł wyjść z domu  . Rodziców Michała nie stać na taki wózek. Rodzina Michała jest wielodzietna , mama z powodu opieki nad dwojgiem niepełnosprawnym dzieci ( Michał i jego brat ) nie może podjąć pracy.  Sami bez  wsparcia od innych nigdy nie będą mogli kupić takiego wózka. Naprawdę niewiele brakuje do pełnej kwoty .Wózek który obecnie ma jest w tak fatalnym stanie ze nie nadaje sie do użytku przez co chlopiec jest uziemniony . Zbiera juz tak dlugo nie potrafie sobie wyobrazić co czuje liczac ile minelo dni ja czuje ogromny zal zlosc niemoc ze tyle ludzi moze pomoc ale nie wiedza ze Michal ich potrzebuje , ze tylu ludzi przeszlo obok obojetnie choc wystarczylaby koszykowa zlotowka .Michał nadal wierzy w dobroc ludzi . Sam tez probuje wspierac swoja zbiorke robiac sliczne dekoracje , maluje obrazki potem próbuje sprzedać je na allegro nieraz bez skutku.  Organizuje również na swojej stronie na portalu społecznościowym licytacje efektów swojej pracy . Prosze kazdego kto moze by pomogl i wsparl jego zbiórkę 

Michał jest dla mnie obca osoba . Nie znam go osobiście ale jego los nie jest mi obojętny. To miły bardzo grzeczny skromny chłopiec (wiem to z naszej korespondencji) który ma marzeniem by móc żyć bez ograniczeń. Przypadkiem trafiłam na jego apel ze zbiórka i poznalam Michala historię . Wzruszylam sie ogromnie  .Jak wplacalam pieniądze na zbiórkę płakałam jak dziecko że nie mogę więcej . Postanowiłam mu pomóc każdym możliwym dla mnie sposobem  . Proszę jeśli możecie pomóżcie Michałowi wpłacając datek na jego zbiórkę . Brakuje 10,5 tys ale kazda pomoc nawet ta najmniejsza duzo znaczy Oto ona :

https://pomagam.pl/z2qqtgmh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×