Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
ponury

Kredyty na ROR - porównanie

Recommended Posts

Chyba juz dawno minęły czas, gdy wybierało sie bank jedynie pod względem oprocentowania wkładów pieniężnych. Dla mnie osobiście niezwykle ważne jest, czy bank pozwala brać kredyt w ROR, jeśli tak, to na jaką wysokość, na jakich zasadach i co chyba najważniejsze - na jaki procent. A różnica, w zależności od banku, może byc kolosalna, sięgać nawet więcej niż 10%.

 

Poniżej tabela, która wykroiłem z money.pl

kredyty.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem skąd oni biorą te dane ale ja mam debet w PKO BP oprocentowany 14,5% w super konto a jak chciałem przenieść rachunek na "konto za zero" to mi powiedzieli że oprocentowanie będzie 17,5%. Zostałem przy Super Koncie i płacę 6,90 zł miesiecznie za ROR co jest dzisiaj rzadkością ale kredyt mieszkaniowy mnie u nich trzyma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby w ogóle móc brać kredyt w ROR trzeba mieć dobrą historię i stałe, najlepiej średnie lub wyższe wpływy. Ja w moim banku dopiero po roku (regularnie wpłacałam tam pensję) mogłam w ogóle wystąpić o kredyt. Na ROR jest lepiej oprocentowany niż normalny kredyt konsumpcyjny, ale jak z każdym kredytem łatwiej go wziąć, niż potem spłacić. Myślę, że kredyty na koncie to dobra rzecz, ale jak ktoś dobrze planuje wydatki. Inaczej można sie zadłużyć na ROR, na karcie, jakąś chwilówka i nagle koniec płynności finansowej. Wiem, bo sama to przeżyłam:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×