Skocz do zawartości
bebe88

sos chilii i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, na moje przyjecia przychodza ludzie ktorzy znaja sie na dobrym jedzeniu i szukam naprade 
genialnego sosu bbq ktory zachwyci smakiem wszystkich. Jaka firme powinnam wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak juz zachaczylismy o jedzenie to moze warto podzielic sie jakimis przepisami kulinarnymi miedzy soba? Ja moze jakis wielkim ekspertem nie jestem .. chociaz jak zaczynalem to nie umialem nawet dobrze omletu przygotowac. Na szczescie duzo pomogly mi materialy jakie udalo sie znalezc w sieci. Wszystko jest omowione co do najmniejszych szczegolow .. trudno popelnic jest blad. Aktualnie mam troche mniej wolnego czasu wiec raczej gulaszu ani nic bardziej sytego nie robie. Zazwyczaj sa to zupy na bazie latwo dostepnych warzyw takich jak cebula - https://uwielbiam.pl/przepis/zupa-cebulowa-2 Duzym jej plusem jest to ze mozna nagotowac wiecej i odgrzewac sobie przez kolejne dni. Mi najbardziej smakuje z chlebem. Jak macie jakies inne sprawdzone przepisy to piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.