Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
30seconds

biżuteria dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Zbliżają się imieniny mojej żony i tak myślałem by kupić jej jakąś piękną i wyjątkową biżuterię. Najlepiej jakbym ją mógł zamówić przez internet, ponieważ nie mam zbyt wiele czasu by chodzić po sklepach. Coś polecacie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomyśleć można również o zakupie jakiegoś skórzanego dodatku, czy też czegoś do ubrania. Ja sama dostałam niedawno skórzany portfel Money Kepper, czapkę zimową i szalik i jestem całkiem zadowolona. Takie praktyczne prezenty zazwyczaj są tymi najlepszymi.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wiele jest chociażby fajnych stron, gdzie można kupić elegancką biżuterie. Niezależnie od tego co szukasz. A może jeszcze chcesz kupić płyn do jej czyszczenia? Myślę, że się przyda. Ja ostatnio kupiłam coś podobnego  https://efektlotosu.pl/isokor-czysta-bizuteria-100ml-p-96.html i naprawdę jestem zadowolona, bo doskonale usuwa czarny nalot z każdego nawet zakamarka i usuwa też bakterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×