Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
mateusz91

Telefon i problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wczoraj mój telefon przestał działać, bo wypadł mi ze spodni :( Poleci ktoś zatem z czystym sumieniem jakąś firmę, która tanio i szybko pomoże mi go naprawić? Mogą być warszawskie firmy, ale nie muszą. Dzięki z góry, chętnie poczytam Wasze propozycje! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2018 o 12:56, mateusz91 napisał:

Witam,
Wczoraj mój telefon przestał działać, bo wypadł mi ze spodni :( Poleci ktoś zatem z czystym sumieniem jakąś firmę, która tanio i szybko pomoże mi go naprawić? Mogą być warszawskie firmy, ale nie muszą. Co sądzicie o tym: https://medicphone.pl/naprawa-serwis-tabletow/ Dzięki z góry, chętnie poczytam Wasze propozycje! :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zdamy sobie sprawę z tego, jakie mogą być naprawy urządzenia, wówczas rozważymy zakup czegoś nowego. Biorąc nowego smartfona mamy przysłowiowy święty spokój. Poza tym na przyszłość warto zainwestować w jakieś etui. Dodatkowo istnieje opcja ubezpieczenia smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie potrzebne jest etui, które osłania tylną część smartfona oraz wyświetlacz. Do wyboru mamy różne rodzaje akcesorium, takie jak klasyczne etui z klapką, jak i przeźroczyste szkło zabezpieczające sam ekran.

______________________________________

etui pancerne

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj https://idream.pl/blog-pl/iphone/czyj-to-numer-telefonu-sprawdz-kto-dzwonil-na-twojego-iphonea.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat sprawdzania kto dzwonił na nasz telefon. Myślę, że warto wiedzieć czy odebrać dane połączenie czy też lepiej dać sobie spokój. Każdy z nas ma wiele niechcianych telefonów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakieś problemy są, mniejsze lub większe, ale też nie ma takich rzeczy, z którymi sobie nie poradzicie;) Ja akurat na mój telefon nie mogę narzekać, bardzo dobrze się sprawdza. Też nie kosztował mnie w sumie dużo, więc mogę polecić z czystym sumieniem telefony od Xiaomi. Na stronie https://www.ceneo.pl/93700228 znajdziecie taki sprzęt, jak dla mnie to lepszego nie mogłam sobie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×