Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
tunia

Ubezpieczenie na życie

Recommended Posts

Jak najbardziej warto jest się ubezpieczać. Ubezpieczenie jest jak poduszka bezpieczeństwa przy upadku. Chroni nas przed następstwami chorob. Dzięki ubezpieczeniu będziesz mial pieniądze na przykład na leczenie czy rehabiliację a jednak wiadomo jak działa nasz narodowy fundusz zdrowia..... kiepsko

Najlepiej samodzielnie przejrzyj sobie poszczególnych ubezpieczycieli. Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie na stronkę Nationale Nederlanden:
https://www.nn.pl/ubezpieczenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale takie ubezpieczenia są strasznie drogie więc nie wiem czy aż tak chronią bo jak się nie ma pieniędzy to nie jest zbyt bezpiecznie no a skąd je mieć jak się zapłaciło za ubezpieczenie. To może jednak lepiej te poduszki kupić które nas chronią w razie upadku a przy okazji można położyć pod głowę i pospać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Agent

Hej,

Jestem przedstawicielem ubezpieczeniowym. Jeśli chcesz mogę wyliczyć Ci ile kosztowaloby Cię ubezpieczenie i zrobic przykładową ofertę. 

Ludzie często wykupują ubezpieczenia i po jakims czasie mowią, że im się to nie opłaca. Wtedy odpowiadam, że przecież nikt nie broni zachorować na raka. Wtedy kasa będzie :) Bo taka jest prawda. Ubezpieczylem kilka osob z mojej rodziny i akurat bracia i siostra korzystają. Co chwilę jakies stłuczenie, złamanie. Ja także mam ubezpieczenie, ale poki co nie skorzystalem ani razu.

 

jesli chcesz dowiedziec się co i jak napisz

 

matiz12652@wp.pl

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ubezpieczony, wiesz w dzisiejszych czasach niczego nie możesz być pewny, wychodzisz z domu i nie wiesz czy wrócisz a mam rodzinę tylko na moim utrzymaniu, przede wszystkim myślę o nich. Ja mam dość dobrą ofertę, zależy oczywiście czego oczekujesz ale jak sam szukałem to przez stronę http://leadhouse.pl/signup/vanikinewstyle/be32313ac246c925148354bb0a21f6d7?src=1686bb5ea14b1eec39c372e47305be64&sid=[=SID=] poręczny kalkulator, wszystkie najlepsze oferty w 1 miejscu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem bardzo dobrze jest ubezpieczać zarówno siebie, jak i swoje mienie nawet jeśli nie jest to obowiązkowe. Ja uważam, że warto dmuchać na zimne niż później  żałować i ponosić niemałe koszty. Ostatnio siostra szykowała się do wyjazdu do Niemiec  jako opiekunka osób starszych i po przeczytaniu tego artykułu https://www.pewnaopieka.pl/zadbaj-o-swoje-ubezpieczenie-przed-wyjazdem/ również decydowała się na dodatkowe ubezpieczenie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto przed wyborem odpowiedniej polisy umówić się na spotkanie z ubezpieczycielem, który na podstawie wszystkich koniecznych informacji wybierze tą najbardziej adekwatną.

__________________________________________________________________________________

https://pl.indeed.com/cmp/MetLife/reviews?fcountry=IN

Edited by otha91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że warto tutaj jeszcze dodać tę firmę https://www.compensa.pl/ . Znajdziesz u nich szeroki wachlarz ubezpieczeń. Ubezpieczysz nie tylko siebie, swoją rodzinę, czy swoje zdrowie. Możesz u nich również ubezpieczyć dom oraz gospodarstwo rolne. Wszystko oczywiście na bardzo korzystnych warunkach i dobrych cenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×