Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy ktoś może sie tam uczy? Wybieram się własnie do tej szkoły i chciałam sie dowiedzieć czegoś z takiej bardziej zyciowej storny niż informacje z informatora.. Czy np. ciężko było sie dostać/utrzymać?? jakie plotki chodzą o tej szkole po gdańsku itp.. Licze na Waszą pomoc.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama również chętnie sobie poczytam opinie, niemniej pytałam sie już kilku osob jakie mają zdanie o tej własnie szkole i opinie na jej temat są raczej pozytywne. Interesuje mnie kierunek prawo w usługach it:

https://www.wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-uslugach-it

Szczególnie,ze dział się rozwiija i wydaje mi się,że coraz więcej firm będzie szukało takich właśnie specjalistów. O ile na informatyka na pewno nadawała sie nie będę to tutaj widze pewne perspektywy.

Może ktoś to studiuje albo może coś więcej powiedzieć na temat kierunku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Dość trudna może być ta szkoła a nie wspominając już o dostępności podręczników. Ostatnio masę książek zamówiłam na https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-jezyk-polski-2021. Dodatkowo odkryłam że można tam kupować również podręczniki co okazało się zbawienne bo jednej książki nie mogłam w żadnej księgarni dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×