Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
ruku

Kredyt 11000

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, posiadam aktualnie zobowiązania w mbank raty 511zł, pekao 311zł, oraz santander rata za tel 112zł. Umowa o pracę na czas nieokreślony dochód netto 2300-2550zł, w zależności od premii. Interesuje mnie 11.000 na naprawę samochodu, chcę kredyt z jak najdłuższą opcją spłaty, tak by rata wynosiła maksymalnie 200-210zł. Orientowałem się w różnych bankach - mbank, pekao sa itd itp, ale nie mam zdolności, przez zaciągnięte wyżej kredyty. jestem w stanie to spłacać z niczym nie zalegam, raty są spłacane nawet przed czasem. Jest tutaj ktoś w stanie zaoferować mi w/w pieniądze w dogodnych warunkach? Jeżeli oferta będzie atrakcyjna może być też konsolidacja, jeśli to w czymś pomoże.

 

pozdrawiam, łukasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że najlepiej zrobisz decydując się na kredyt konsolidacyjny. W  kredyt123 opinie oferują nawet do 150 tyś z oprocentowaniem już od 7,5 % . Do tego dogodne warunki , przejrzysta umowa i doradztwo doświadczonych fachowców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zajrzysz do rankingu pożyczek ratalnych i dostaniesz jak na dłoni propozycje najlepszych ofert. Możesz nawet trafić na darmowe pożyczki na raty, ale pieniądze musisz zwrócić w ciągu 30 dni. Wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie będzie wziąć większą kwotę i rozłożyć ją na wygodne płatności - żeby jak najmniej obciążać i tak nadwyrężony już budżet. W międzyczasie możesz poczytać o pożyczkach pozabankowych. Dowiesz sie, dlaczego są świetną alternatywą dla kredytu w banku: http://www.elblag.net/artykuly/pozabankowa-pozyczka-alternatywa-dla-kredytow,22883.htm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz już styczność z Santanderem, to nie próbowałeś sobie właśnie u nich załatwić kredytu konsolidacyjnego, skoro dopuszczasz właśnie opcję konsolidacji? Nawet posłużę drogowskazem, żebyś nie musiał daleko szukać - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html . Ofertę kierują do swoich obecnych klientów i ma ona z pewnością trochę plusów, więc na Twoim miejscu co najmniej chwilkę bym się nad tym zastanowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×