Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, już od jakiegoś czasu współpracuję z programem partnerskim w którym poleca się produkty bankowe, ale mniejsza o to. Nie na ten temat chce pisać żeby tu teraz kogoś wciągać w swoje struktury. Chodzi mi o coś innego. Chciałbym mieć swoją stronę internetową na której miałbym dokładnie opisaną swoją ofertę z prezentacją w formie filmików i szkoleniami online oraz pytania i odpowiedzi dotyczące współpracy. Większość partnerów posiada takie swoje stronki dzięki temu pozyskują większą ilość klientów i kolejnych partnerów.Jednak strony www musieli zrobić sobie sami na własną rękę. Męczy mnie już to, że ciągle muszę odpowiadać na te same pytania i w kółko przedstawiać tą samą ofertę. Gdybym miał stronę internetową to mógłbym tylko wysyłać do niej linka potencjalnym klientom i tam by się wszystkiego dowiedzieli a jak miałbym o wiele mniej pracy :) i teraz pytanie do Was... do kogom się zgłosić po taką stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie poleci? Szukałem trochę na własną rękę i znalazłem taką firmę inseo.pl Myślicie, że to dobry pomysł?

Edytowane przez luki_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przeglądnąć oferty dla webmasterów, projektantów i programistów. Kluczem działającej strony internetowej jest odpowiednie oprogramowanie, które kontroluje odwiedzających witrynę. 

____________________________________________

great deals for web professionals

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej do firmy, która zajmuje się tworzeniem takich stron internetowych.Nie patrz się tutaj przy tym jedynie na cenę ale na 

doświadczenie firmy

opinie 

jak również co jest w stanie zaoferować Ci w danej cenie. Dobrze jeśli firma będzie znała sie równiez na reklamie.

Ze swojej strony polecam kontakt z nimi

https://smartbees.pl/uslugi/e-commerce/tworzenie-sklepow-internetowych

Firma specjalizuje się w profesjonalnym tworzeniu stron sklepów internetowych oraz pomoże Ci  dobrac optymalne rozwiązania. Tak aby strona www była wygodna, przejrzysta i interesująca dla potencjlanego klienta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×