Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Datryk

Potrzebuję pomocy chcę wyjść z pętli chwilówek! Pożyczę oddam 1500 więcej w 5-6 msc

Recommended Posts

1. Jak to się stało że wpadłem/wpadłam w pętle zadłużenia?:


 


Mam 20 lat odkąd pamiętam mieszkam z dziadkami a raczej mieszkałem do czasu kiedy zmarła babcia. Dziadek to typ zwykłego alkoholika w głowie tylko i wyłacznie alkohol zero jakiegokolwiek zainteresowania jeżeli chodzi o rodzinę. W wieku 18 lat zostałem sam z obowiązkami związanymi z mieszkaniem na głowie typu opłaty, sprzątanie, gotowanie. Doszła do tego depresja porzucenie dziennego nauczania i przejście na zaoczne. Z pomocą miały przyjść a raczej tak mi się wtedy wydawało chwilówki, które brałem bez opamiętania. Udało mi się spłacić większość z nich ale w aktualnej sytuacji kiedy codziennie mam wiele telefonów oraz zdarzają się nachodzenia w domu popadam w paranoję. Muszę z tego wyjść!


 


2. Jaka jest sytuacja rodzinna?:


 


Tak jak pisałem wyżej aktualnie jestem zdany tylko na siebie na własne możliwości. Dziadek alkoholik (mieszkam z nim pod jednym dachem). Ojca nie mam, matki też. Żadnej pomocy finansowej nie otrzymuje za to pracuje.


 


3. Gdzie i jakie mam długi?:


 


Aktualnie posiadam takie chwilówki jak:


 


Szybka gotówka - 1300zł do spłaty


creditstar - 650 zł do spłaty


moneyman - 850 zł do spłaty


provident - spłaciłem 5 rat po 269zł do tej pory zostało mi 7 rat po 269zł


 


SPŁACIŁEM JUŻ


 


Limekredyt - 1000zł


kredtio24 - 1200zł


 


 


4. Czy próbowałem/próbowałam rozwiązać problem długów w inny sposób np. poprzez dodatkową pracę?:


 


Od niedawna posiadam nową stałą pracę, w której moje zarobki oscylują w granicach 2300 zł netto miesięcznie. Wcześniej pracowałem trochę na czarno i udało mi się spłacić część długów.


 


 


5. Napisać ile pieniędzy potrzeba oraz na co planuje się jej wydanie.:


 


Potrzebuje około 4000zł oczywiście nic za darmo chciałbym pożyczyć prywatnie na umowę od osoby na 5 lub 6 miesięcy tak aby spłacić wszystkie chwilówki oraz większość providenta, wtedy będę miał spokój jeżeli chodzi o nękające telefony oraz wizyty w domu. Jestem w stanie podpisać umowę, w której pożyczam 4000zł a oddaje w przeciągu 5 lub 6 miesięcy 5500zł będzie to korzyść dla obu stron dla mnie bardziej korzyść psychiczna a dla osoby, która pożycza finansowa. aktualnie posiadam 3800zł długu aczkolwiek po 5-6 miesiacach zważając na odsetki dług ten byłby o wiele większy.


 


6. Dobrze by było dołączyć rachunki lub jakiś dowód swojej złej sytuacji finansowej (dane osobowe mogą być zamazane):


 


Jestem w stanie wszystko pokazać, udowodnić swoją sytuację ale raczej na PW czy to przez skypa czy facebooka czy same prywatne wiadomości na forum. 


 


Pokażę wszystko co potrzebne od mojej umowy o pracę oraz zarobków poprzez ilość chwilówek oraz kwoty do spłaty


 


Jeżeli znajdzie się osoba, która będzie zainteresowana pomóc zdesperowanemu i przy okazji zarobić inwestując zapraszam do kontaktu.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji, ale dobrze, że szukasz pomocy. Warto skontaktować się z organizacjami oferującymi pomoc osobom zadłużonym, które mogą doradzić, jak poradzić sobie z natarczywymi windykatorami i wynegocjować lepsze warunki spłaty. Również, rozważ wsparcie psychologiczne, aby poradzić sobie z depresją i stresem związanym z obecną sytuacją.

___________________________________

kinkiety art deco w bardzo dobrej cenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×